Bingöl'deki şehitlerin isimleri belli oldu

Bingöl merkez ilçeye bağlı Ilıcalar beldesi Hacılar köyü mevkiinde, saat 10.00 sıralarında, yola döşenen mayının patlaması sonucu 8 polis şehit oldu.

 • GİRİŞ16.09.2012 12:21
 • GÜNCELLEME16.09.2012 17:36
Bingöl'deki şehitlerin isimleri belli oldu

Şehit olan polis memurlarının isimleri şöyle: Murat Toprak, Fatih Celayir, Samet Kıcalı, Şehymus Karakut, Osman Küçükdilan, Gökhan Kuzu, Cuma Mercimek ve Ümit Yıldırım.

Hain saldırıda Serkan Kabuk, Ali Kırlar, Muhammet Demir, Caner Gülseren, Zafer Şahinli, Yusuf Özbey, Rıza Alper Pınarlı isimli polis memurları ile bölgede ikamet ettiği öğrenilen Nur Zelal İslamoğlu isimli kız çocuğu da yaralandı. Yaralılardan 3'ünün durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

KAYNAKCİHAN

Yorumlar6

 • levent 5 yıl önce Şikayet Et
  efendimize komşu olursunuz inşallah. mekanınız cennet olsun .geride kalanlara sabır versin.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • levent 5 yıl önce Şikayet Et
  bunları cehennem bile kabul etmiyecek. bela okumayı sevmem ama allah bunların belasını versin .
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • mustafa akgedik 5 yıl önce Şikayet Et
  mekanınız cennet olsun ... bizlere hakkınızı helal edin ... sizin sayenizde bu ülke dimdik durdu bu güne kadar .. siz vatana canınızı verdiniz. hakkınızı helal edin bizlere...
  Cevapla Toplam 33 beğeni
 • yasar özdemir 5 yıl önce Şikayet Et
  hainler. allahim ne olur sehit haberleri yerine hainlerin ve kahpelerin leslerini duyur.
  Cevapla Toplam 45 beğeni
 • Cüneyt Sarı 5 yıl önce Şikayet Et
  bunu anlamak çok güç. bingöl gibi bir yerde hele hele de içinde bulunduğumuz bu zor dönemde karlıovaya bu polisleri zırhsız korumasız bir yarım otobüsle göndermek büyük cesaret ister. bu cesareti gösterip 9 gence kıyan müdürü amiri valiyi tebrik etmek lazım.kardeşim hiçmi zırhlı aracınız yok bingöl özel harekat doğuda hemen hemen en çok zırhlı aracın bulunduğu şube. insaf yav insaf biraz. kala kala bu otobüsemi kaldınız.antalyamı orası turistik geziyemi gönderiyosunuz adamları.
  Cevapla Toplam 45 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat