Cem Uzan neden yakalanamıyor?

İçişleri Bakanlığı, Uzan ailesi ile ilgili dikkat çekici bir rapor hazırladı. Raporda, Uzanlar'ın yakalanamamasına gerekçe olarak bazı ülkelerin sahip çıkması gösterildi.

 • GİRİŞ14.12.2012 07:37
 • GÜNCELLEME14.12.2012 10:56
Cem Uzan neden yakalanamıyor?

Firari Hakan Uzan, Ürdün Kralı'nın teknesinde Cem Uzan ise Fransa'da defalarca görüntülenmişti.

GİRİŞİMLER SONUÇSUZ KALDI

Raporda, Kırmızı Bülten ile aranan baba Kemal Uzan, kardeşi Yavuz Uzan, oğulları Cem Cengiz ve Murat Hakan Uzan ile bu suçla bağlantılı olan diğer şahısların bugüne kadar yapılan tüm girişimlere karşın yakalanamadığı belirtildi. İnterpol Dairesi'nin raporunda, şöyle denildi: "Uzan ailesinin Kırmızı Bülten ile uluslararası seviyede aranmalarına devam ediliyor. Ancak, şahısların maddi güçlerinin yanı sıra daha önceden kurmuş oldukları ikili ilişkilerle bazı ülkelerin çıkarlarına uygun düşmesi nedeniyle herhangi bir sonuç alınamamıştır." Raporda, Ürdün ve Fransa imasında bulunuldu.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar4

 • Muhammed Faruk Dağcı 5 yıl önce Şikayet Et
  500 defa...................... para babalarının yakalandığını gören var mı ? bu sırada bir vatandaş olsaydı şimdiye 500 defa yakalanırdı......
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • alat asim 5 yıl önce Şikayet Et
  gözlere bak. paragöz.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Bilo Villa 5 yıl önce Şikayet Et
  yine rica... kardesim dunya kadar tir gonderiyorsun avrupaya... gonder 2-3 adami cuvala tepeleyip tirda getirsinler... neyi istiyorsun??
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • h.h.m.e.a.m.h.m. 5 yıl önce Şikayet Et
  yaa niye yalvarıyorsunuz . yine kimbilir ne taviz isteyecekler birakın siz gelin demelerini bekleyin bir gün ss kuralı ile muhakkak diyecekler...
  Cevapla Toplam 8 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat