Today's Zaman'ın yazarından Başbakan'a hakaret

Today's Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, sosyal medyadaki şahsi hesabı üzerinden Başbakan Erdoğan'a "canavar" diyerek , sınır tanımayan bir ifade kullandı.

 • GİRİŞ20.01.2014 07:03
 • GÜNCELLEME20.01.2014 14:11
Today's Zaman'ın yazarından Başbakan'a hakaret

İngilizce yayın yapan Today's Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, Twitter'da "İngilizce ve iPad'le başım cidden dertte... Ne zaman 'Prime Minister' (Başbakan) yazacak olsam iPad 'Prime Monster'a (Baş canavar) dönüştürüyor. Hay Allah, ne yapsam!" şeklinde alaycı ifadeler kullandı.

Keneş, gelen tepkiler üzerine yine Twitter üzerinden bir açıklama yaptı: 

"Allah akıl fikir versin... Yazdığım mesajın neresinde "Başbakan Erdoğan"ın ismi geçiyor. Dünyadaki tek başbakan Erdoğan mı?"

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar48

 • ali osman 4 yıl önce Şikayet Et
  hilm sahibi başbakanımız. sayın başbakan çok bağışlayıcı ve hilm sahibi bir insan. ulusalcıların ipe sapa gelmez ifadelerini bile affetti.onlara tekrar yargı yolunu açtı ki bu arkadaş da kesinlikle affedilenler listesine girer.
  Cevapla
 • Fayans 4 yıl önce Şikayet Et
  Yesterday’s Zaman!. Vay be !! hem ingilize bildigini hem de iPadi oldugunu millete gostermek istiyor beyefendi! Nedense 17 Araliktan sonra senin iPad’in Prime Minister’i Prime Monster olarak gostermeye basladi ! Bizim iPad’imizde hic oyle gostermiyor.Bizim icin de Today’s Zaman Yesterday’s Zaman oldu 17 Araliktan sonra . "İngilizce ve iPad'le başımiz cidden dertte... Ne zaman 'Today’s Zaman' yazacak olsak iPad 'Today’s Zaman'i ‘Yesterday’s Zaman’a donusturuyor. Hay Allah, ne yapsak!" Çin’den Basbakanimiza saygilar!!
  Cevapla Toplam 10 beğeni
 • Orhan Acar 4 yıl önce Şikayet Et
  BENDE NE ZAMAN BÜLENT KENEŞ YAZSAM. Bülent Kalleş olarak düzeltiliyor.
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • fecri-ati 4 yıl önce Şikayet Et
  şeref yosunu. menfaatperest bülent bunu iyi tanırım ben yağmur nereye yağarsa tarlayı oraya çeker çok hain kesin israil işbirlikçisi olmuştur.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Tigin Kürşad 4 yıl önce Şikayet Et
  Sn Yazar,Erdoğan'ı eleştirmek yürek ister,. en sonki ulaştığı mertebe,Allahın tüm sıfatlarını taşıyan lider...Maazallah çarpılırsın.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat