Esra Elönü siyah duvakla gelin oldu!

Haber 7 yazarı Esra Elönü, dün akşam hayatını Süleyman Civliz ile birleştirdi. Çiftin nikah şahitleri arasında medyatik isimler vardı. Elönü, siyah duvağıyla dikkat çekti.

 • GİRİŞ12.11.2012 08:47
 • GÜNCELLEME12.11.2012 11:39
Esra Elönü siyah duvakla gelin oldu!

Türkiye'nin en tartışılan yazarlarının başında gelen Haber7.com yazarı Esra Elönü, dün akşam Çamlıca Desde Restauran'ta, Karabük Üniversitesi öğretim görevlilerinden Süleyman Civliz ile hayatını birleştirdi.

Çiftin nikah şahitleri arasında Haber7.com Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan, Rıdvan Memi, İhsan Eliaçık ve çiftin yakın arkadaşları vardı.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın kıydığı nikahta Kanal 7 ve Haber 7'den arkadaşları, Ahmet Ümit, Mutlu Tönbeki, Ayşe Arman da çifti yalnız bırakmadı.Yorumlar21

 • Ottoman 1 yıl önce Şikayet Et
  Ihsan eliacik nedir yaa :)) böyle birinin esranin yaninda olmasi cok tuhaf :)
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • seyfettin 5 yıl önce Şikayet Et
  çok şükür kurtulduk (bir süreliğine). ALLAH'ım sana şükürler olsun en azından evliliğe alışana kadar esra hanımdan ve yazılarından kurtulduk. bu arada süleyman beye de yazık olmuş o gül yüzü solmaya başlamıştır bile.. vah vah garibim çok da gençmiş ALLAH kurtarsın.....
  Cevapla Toplam 18 beğeni
 • Hasan Seyre 5 yıl önce Şikayet Et
  cesaretli olan erkek..kızı alır işte.... esra ablacığıma..hayat boyu mutluluklar dilerim. bir tane ablamız. sende bizim gibi evliler kervanına katıldın. sıkıldığında bizleri hatırla.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • sadık güneş 5 yıl önce Şikayet Et
  adamcağıza acıdım. günde kaç posta fırça yer artık bilemem?
  Cevapla Toplam 17 beğeni
 • Müslüm 5 yıl önce Şikayet Et
  yup pi :). kimse evde kalacagım diye üzülmesin. esra hanım evlendiyse, herkes evlenir :) multuluklar sizlerin olsun esra hanım. rabbim huzur ihsan eylesin insALLAH.
  Cevapla Toplam 24 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat