Hakkari

Görünce inanamadı! Evin kapısına dayandılar

16:49 18 Eylül 2019 3 Yorum Var
Görünce inanamadı! Evin kapısına dayandılar

Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı Bulaklı köyündeki bir evin kapısına dayanan yılan sürüsü ev sahibini hayrete düştü.

İlçeye bağlı Bulaklı köyünde yaşayan Lezgin Aka, öğle saatlerinde evinden çıkarken hemen kapı girişinde yılan sürüsüyle karşılaştı. Kısa süreli şok yaşayan Aka, hemen eline aldığı cisimle yılanları uzaklaştırmaya çalıştı. Gördüğü manzara karşısında şaşıran Aka, daha sonra çocuklarına zarar vermesin diye yılanları sopayla etkisiz hale getirdi.

Yılan sürüsünün karşısında şoka uğrayan Aka, “İşe gitmek için evden çıkacaktım. Evin dışarıdaki kapısını açar açmaz kapıda sürü halinde olaşan yılanları gördüğümde şok oldum. Hadi bir tane olsaydı tamam, bir sürü yılan kapıda duruyor. Hiç vakit kaybetmeden elime sopayı aldım ve yılanları uzaklaştırmak için çalıştım. Bu esnada her tarafta yılan çıkıyordu. Bunları gördükçe şoka uğradım. Çocuklarıma bir zarar gelmesin diye yılanların bazılarını korkuttum bazılarını da etkisiz hale getirdim” dedi.

YORUMLAR

3 Yorum Var
 • Zen 5 ay önce Şikayet Et
  Adam yılandan bahsetmiş gereksizler olayi pkk yapmış, sonra ülke niye cahil..
  Cevapla
 • vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  yavru yılan onlar anneleri senin yaptıgını gördüyse vay halinize
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • 8508407407 5 ay önce Şikayet Et
  La kardaşım şu pkk lılarıda bir etkisiz hale getirsen onlar yılanlardan daha tehlikeli.Gerçi bizim Arslanlar onların işini iyi bitiriyor.Ellerine sağlık.
  Cevapla
ETİKETLER
Hakkari yüksekova
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.