Başbakan Erdoğan uyardı salon buz kesti

Başbakan Erdoğan isim vermeden, paralel yapı ile mücadele konusunda bazı AK Partililere uyarıda bulundu.

GİRİŞ 08.07.2014 13:54 GÜNCELLEME 08.07.2014 13:56
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu. Erdoğan konuşmasında AK Partililere paralel yapı uyarısı yaparak, "Ne yazık ki içimizde de bu yapıya gerektiği tepkiyi koymayanlar var. Cesaretle bu işin üzerine gitmediklerini görüyoruz" dedi.

Erdoğan'ın bu uyarıları sonrası, coşkunun eksik olmadığı AK Parti grup salonunda buz gibi bir havanın estiği görüldü. İşte Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından ilgili bölüm: 

"Ne yazık ki içimizde de bu yapıya gerektiği tepkiyi koymayanlar var. Kimi belediyelerde bakanlıklarda cesaretle bu işin üzerine gidilmediğini görüyoruz. Devekuşu kafasını kuma gömer kimse görmüyor sanar. Millet kimin ne yaptığını görüyor. Kimin sessiz kaldığını kimin kafasını kuma gömerek ihanete göz yumduğunu görüyor ve biliyor. Bu ihanet şebekesine göz yumanlar müsamaha gösterenler bilsinler ki biz de milletimiz de bunu not ettik ediyoruz. Millet nezdinde hiçbir eylem hesapsız kalmaz."

ETİKETLER
TBMM
YAZDIR
YORUMLAR 14
 • iklim2015 5 yıl önce Şikayet Et
  Elhamdülillah. Dursun çiceklerden hanefi avcılardan yardım almalısınız....
  Cevapla
 • ahmet kadı 5 yıl önce Şikayet Et
  Allah akıl fikir versin. ülke bölünüyor, haritalar çiziliyor siz paralel takılıyorsunuz....uykudan uyanın artık.....
  Cevapla
 • Garib GARİB 5 yıl önce Şikayet Et
  ULAŞTIMA BAKANLIĞIDA UYUYANLAR ARASINDA. Paraleller diğerlerini çoktan tasfiye etti. Bu nedenle artık sandığa gitmeyeceğim
  Cevapla
 • Onur Mert 5 yıl önce Şikayet Et
  Paralelci Rektörler. Sayın Başbakanım, her şeyden önce paralelci Rektörlerin marifetlerini araştırıp öğrenmenizi istiyorum.
  Cevapla
 • salih maraşlıoğlu 5 yıl önce Şikayet Et
  Bana güven sayın başbakan. Ben zaman gazetesi alıyordum , artık almıyorum yumurcak'a varana dek tüm kanallarını sildim televizyondan. Bu paralel yapının, ihanetlerini eşime dostuma anlatıyorum daha ne yapayım, Müslümana beddua da yakışmaz ki bunlar için gece kalkıp kahhariye okuyayım, artık Rabbime havale.....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
PKK/PYD gözünü oraya çevirdi! Moskova cephesinin önemi artıyor
Rejim ve PKK yan yana! Halk Mehmetçiği bekliyor