Bakan Elvan'dan MHP İl Başkanlığı'na ziyaret

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, MHP Mersin İl Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Bakan Elvan'dan MHP İl Başkanlığı'na ziyaret
Bakan Elvan'dan MHP İl Başkanlığı'na ziyaret
GİRİŞ 18.03.2017 19:42 GÜNCELLEME 18.03.2017 19:42

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Ülkemizde kalıcı bir istikrarın oluşması özellikle dış mihraklara yönelik olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkesini, devletini, vatanını, milletini, ay yıldızlı bayrağını seven her kardeşimizin bir ve beraber hareket etmesinin son derece ve anlamlı olduğunu düşünüyorum." dedi.

Elvan, bir dizi ziyaret ve görüşmeler için geldiği kentte, MHP Mersin İl Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Yılmaz ve partililer tarafından il başkanlığı girişinde karşılanan Bakan Elvan, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin çok önemli bir süreçten geçtiğini söyledi.

Ülkenin bekası, birliği, dirliği ve Türkiye'nin önünün daha da açılması için bu sürecin çok önemli olduğunu vurgulayan Lütfi Elvan, şöyle konuştu:

"Özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye huzurlarınızda çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten bu halk oylaması, anayasa değişikliği Türkiye'nin bir anlamda geleceğini belirleyecektir. Ülkemizde kalıcı bir istikrarın oluşması, özellikle dış mihraklara yönelik olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkesini, devletini, vatanını, milletini, ay yıldızlı bayrağını seven her kardeşimizin bir ve beraber hareket etmesinin son derece anlamlı olduğunu düşünüyorum. Bu süreçte de hem MHP İl Başkanı, hem AK Parti İl Başkanı ben inanıyorum ki 'evet' kampanyasını güçlü bir şekilde yürüteceklerdir. Bu vesileyle Sayın İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Onlara da bu süreçte başarılar diliyorum."

Atsız Afşın Yılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP'nin ülkenin kritik dönemden geçtiği bu günlerde elini taşın altına koyduğunu belirterek, "Milliyetçi Hareket Partisi, devletimizin, milletimizin yanındadır. MHP Mersin İl Başkanlığı olarak biz de üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz, çalışacağız." dedi.

Bakan Elvan, daha sonra merkez Akdeniz ilçesindeki Kuva-i Milliye Caddesi'ndeki esnafı ziyaret etti.

Bir esnafın dükkanında beslediği ve "Abbas" ismini verdiği kekliği seven Elvan, bir sokak satıcısından satın aldığı muzları da vatandaşlara dağıttı.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • alper 1 yıl önce Şikayet Et
    Bunlar güzel şeyler, bu gibi incelikler kibarliklar artırılarak devam etmeli.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Hayrettin Hoca uyardı: Ölümün tecrübesi olmaz
Tansu Çiller'den dikkat çeken HDP açıklaması