Meclis kürsüsünde itişme Çiçek'i üzdü

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Genel Kurulda, Meclis İdare Amiri ve AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu'nun, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'i kürsüden itmesiyle ilgili konuştu.

Meclis kürsüsünde itişme Çiçek'i üzdü
Meclis kürsüsünde itişme Çiçek'i üzdü
GİRİŞ 11.11.2011 11:24 GÜNCELLEME 11.11.2011 11:24
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Çiçek, TBMM Genel Kurulunda dün yaşanan gerginlik konusunda, ''Bu türlü görüntüler, kurumsal olarak Meclisin itibarı açısından da olumsuz etki yapmaktadır'' dedi.

Dün Genel Kurulda yaşanan bu olaydan fevkalade üzüntü duyduğunu belirten Çiçek, milletin büyük beklentiler içerisinde olduğu bu yeni dönem çalışmalarında, daha olumlu katkıların verilmesi gerektiğini söyledi.

Cemil Çiçek, ''Bu türlü görüntüler kurumsal olarak Meclisin itibarı açısından da olumsuz etki yapmaktadır. Bu üzüntümü grup başkanvekillerini arayarak bildirdim. Ümit ederim bundan sonra sıfatımız ne olursa olsun, hepimiz daha sorumlu, daha dikkatli davranırız. Bu, demokrasimiz açısından da önemlidir'' dedi.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 1
  • mysel 7 yıl önce Şikayet Et
    Helal olsun.... Kardeşim çorumlu değilim ama Çorumun hele de Alacanın ekmeğini yiyen bir olarak Helal diyorum Salim USLU'ya.Sayın Çiçek söylemesi gerekeni söylüyor ama Sayın USLU da yapması gerekini yapmış.Devam sayın vekilim...Bunlar ancak bu dilden anlıyor.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Sosyal medyayı sallayan ev
Selçuk Dereli'yi çıldırtan sözler!