BBP'den 'Teröre karşı birlik mitingi' GALERİ

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici, Tandoğan'da düzenlenen "Teröre Karşı Birlik Mitingi"nde kalabalığa seslendi. Destici bayrağın altındaki Türk, Kürt, Zaza'nınmilliyetçisi olduğunu söyledi.

BBP'den 'Teröre karşı birlik mitingi' GALERİ
BBP'den 'Teröre karşı birlik mitingi' GALERİ
GİRİŞ 02.09.2012 18:21 GÜNCELLEME 02.09.2012 18:29

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bu bayrağın altında bir ve beraber yaşama iradesi ortaya koyan Kürt'ün de milliyetçisiyim, Türk'ün de milliyetçisiyim, Zaza'nın da milliyetçisiyim, Çerkez'in de milliyetçisiyim, Boşnak'ın da milliyetçisiyim" dedi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici, Tandoğan'da düzenlenen "Teröre Karşı Birlik Mitingi"nde açıklamalarda bulundu. Destici, "Bugün her türlü yokluğa rağmen, ihanete rağmen PKK terör örgütüne karşı kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimizi selamlıyorum. Bu milletin birliği, bu vatanın bekası için her zaman duyarlılık gösteren bu meydanı dolduran herkese şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.
"Ben bir Türk milliyetçisiyim" diyen Destici, "Ama Allah'a kasem ederim ki, Allah'ın birliğine ve Kuran-ı Kerim'e iman etmiş, bu bayrağın altında bir ve beraber yaşama iradesi ortaya koyan Kürt'ün de milliyetçisiyim, Türk'ün de milliyetçisiyim, Zaza'nın da milliyetçisiyim, Çerkez'in de milliyetçisiyim, Boşnak'ın da milliyetçisiyim. Bizi böylemeye çalışanlar şunu hiçbir zaman akıllarından çıkarmasınlar: Biz Allah'ın emriyle birbirimize bağlanmışız. Bizim için bunun üstünde hiçbir emir yoktur. Biz buna iman etmiş bir kadroyuz" ifadelerini kullandı.
Konuşmaları sık sık tekbirlerle kesilen Destici, "Bu bölgede emeli olan küresel ve işbirlikçi, hain güçler var. Yine bu bölgede bu küresel güçlerin maşası olan ırkçı, faşist, zerdüşt, Marksist, Leninist PKK'nın ve onun siyasi işbirlikçisi BDP'nin de milleti bölüp, milleti parçalayıp bir kukla devlet kurma projesi var. Hepimizin buna karşı birlik olmamız lazım" dedi.
Tandoğan'da, Saat: 15.00'de başlayan mitingte, mehteran gösterisinin ardından Kur'an-ı Kerim tilaveti ile şehitlere dua edildi.

BBP'den Tandoğan'da birlik mitingi
GALERİYE GİT
ETİKETLER
tandoğan meydanı
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • tamer koç 5 yıl önce Şikayet Et
  oyum kesinlikle bbp'ye. bu partinin mecliste olması mecburi oldu. ben bbp'ye vereceğim.
  Cevapla
 • Metin Temur 5 yıl önce Şikayet Et
  gönül almak. evet bir gönüle girmek lazim,yani bu milletin gönlüne hitap eden her kimse o gönüle girmeyi basarabilirse,bu millet daima onu destekler ve ona yardim eder. millet iradesiyle siyaset yapan her zaman kazanir hem maddi hem manevi. allah yar ve yardimciniz olsun,cok feraset ve cok akil lazim. bu ülkede siyaset yapmak cok zordur neden mi.... cünkü cok hain ve coook berbat ve bedbaht münafiklar oldugu icin efendiler yalan mi??????????
  Cevapla
 • Murat Taner 5 yıl önce Şikayet Et
  maşallah. orda olsaydım ben de katılırdım. bir daha ki oyum yemin ediyorum sizindir.. idamı her zaman gündeminizde tuttuğunuz sürece vallahi de billahi de oyumu size vereceğim.
  Cevapla
 • okan şengül 5 yıl önce Şikayet Et
  eksik olmuş . konuşmalarının tam metnini yayınlarsanız daha iyi olur 1 saat boyunca konusdu genel başkanımız ama sadece giriş konusmasını yayınlamısınız baslıklar halinde yayınlarsanız daha iyi olmaz mı ?
  Cevapla
 • kenan coşkun 5 yıl önce Şikayet Et
  evet bizler tek millet ve tek devletiz . sayın desticiye katılıyor ve destekliyorum bizler inananlar olarak tekmillet ve tek devletiz vatanımızı da kanımızın son damlasına kadar savunur ve gerekir ise şehit oluruz.amma içimizdeki müslüman geçinip her türlü haksızlığı ve adaletsizliği yapan ve ya yapanlara göz yumup destek veren idareci,siyasetçi, ile hertürlü meslekten insanlara ne demeli.dinini,vatanını,ailesini,bayrağını,namusunu ve geleceğini dünyalık makam mevki ve menfaatlere heba edenlere ne demeliyiz.selam sana ve senin gibi düşünüp yaşayanlara.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Seçim beyannamelerinde ortaya çıkan gerçek
Bu ülkede erkekler gelin oluyor