İstanbul

TEB'den 3 ay ertelemeli taşıt kredisi

11:37 15 Şubat 2017
TEB'den 3 ay ertelemeli taşıt kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), sıfır taşıt kredisi ve 2. el araçlar için yüzde 1,15'ten başlayan faiz oranları sunuyor. Kampanya ile TEB'den taşıt kredisi alanlar ilk ödemelerini de 3 ay erteleyebilecek.

Banka açıklamasına göre, araç sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlatan TEB, yüzde 1,15 faiz oranından başlayan, 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, kampanya ile ilgili şunları kaydetti:

"Taşıt alımlarının artacağı bu dönemde 800'ü aşkın anlaşmalı taşıt bayimize ve müşterilerine kampanyamızdan faydalanma fırsatı sunuyoruz. Üstelik kampanyamız sıfır taşıt veya 2. el araç almak isteyen tüm müşterilerimiz için geçerli olacak. Müşterilerimiz 48 aya kadar tüm vadelerde yüzde 1,15 faiz oranından ve ilk taksitini 3 ay sonra ödeme fırsatından faydalanabilecek."

YORUMLAR

ETİKETLER
taşıt kredisi
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.