İstanbul

Ford'dan Autoshow'a özel kampanya

17:53 14 Nisan 2017
Ford'dan Autoshow'a özel kampanya

Autoshow Fuarı'nda geniş ürün portföyünü otomobilseverlerle buluşturacak olan Ford, fuara katılan ziyaretçilere özel bir kampanya sunacak. Autoshow Fuarı'nda Ford standını ziyaret ederek bilgilerini bırakan tüm ziyaretçiler, yüzde 4'e varan oranlarda indirim sağlayan hediye çeklerinden birine sahip olabilecek.

Ford açıklamasına göre, "Bir Başka" konseptiyle Türkiye pazarında yeni bir döneme başlayan Ford, bu yıl 21-30 Nisan'da İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek Autoshow Fuarı'nda müşterilerine "cazip" fırsat ve indirimleri sunmaya hazırlanıyor.

Autoshow'da Ford standını ziyaret ederek bilgilerini bırakan ziyaretçiler, fuar süresince geçerli olan kampanya kapsamında 2016 ve 2017 model binek araçlarda perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 4'e varan indirim sağlayan hediye çeklerinden birine sahip olabilecek.

Kampanya ile ziyaretçilere 2016 model Mondeo, Fiesta ST-Line, Focus ST-Line ve tüm 1.0L EcoBoost motorlu araçlar için tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 4 indirim sağlayan hediye çekleri sunulacak.

Ayrıca, Courier ve Connect Journey modelleri hariç diğer 2016 model binek araçlarda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yüzde 2 indirim fırsatı sağlanacak.

Kampanya dahilinde 2017 Model Focus TrendX Benzinli Manuel (4 Kapı & 5 Kapı), Yeni Kuga, Courier Journey ve Connect Journey modelleri hariç olmak üzere 2017 model tüm binek araçlarda tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden yine yüzde 2 indirim sunulacak.

İndirim kuponu üzerinde yer alan QR kodu mobil cihazından okutan müşteriler, araçlar için sunulan belirlenmiş indirim tutarlarına ulaşabilecek. Müşterilerin hediye çeklerini Türkiye genelindeki Ford yetkili satıcılarına ibraz etmeleri kampanyadan faydalanmaları için yeterli olacak.

YORUMLAR

ETİKETLER
hediye çeki
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.