Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Morhipo'dan Axess kartlılara özel kampanya

Morhipo'nun başlattığı kampanya çerçevesinde 30 Nisan'a kadar Morhipo.com'dan Axess ile 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 50 TL chip-para kazanacak.

Kaynak: AA / Eklenme: 18 Nisan 2017, 10:56 / Güncellenme: 18 Nisan 2017, 10:56

Morhipo'dan yapılan açıklamaya göre, Morhipo.com üyeleri Axess ile yapacakları 300 TL ve üzeri ilk alışverişte kazanacakları 50 TL'lik chip-parayı site üzerinden harcayabilecek.

Kampanya kapsamında 30 Nisan'a kadar kazanılabilecek chip-paralar 15 Mayıs'a kadar kullanabilecek. Ayrıca kullanıcılar, kampanyaya özel peşin fiyatına 3 ve 6 taksit fırsatından yararlanabilecek.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Takasbank Genel Müdürü Kayacık, AA Finans Masası'na konuk oldu (1)

Takasbank Genel Müdürü Mahmut Kayacık, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminin hemen ertesinde hızla aksiyon alarak ilişkisi olduğu değerlendirilen yaklaşık 20 kişi ile yollarını ayırdıklarını belirterek, "Güvenlik tedbirleri çerçevesinde hızlı bir aksiyon olarak olası sızma ya da veri akışlarının önüne geçmiş olduk. Genel olarak hızlı bir aksiyonla oradaki durumu stabil hale getirmiş durumdayız." dedi.