Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

"TÜİK Kapılarını Öğrencilere Açıyor"

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) İstanbul Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan "TÜİK Kapılarını Öğrencilere Açıyor" projesi kapsamında kompozisyon yarışması düzenlendi.

Kaynak: AA / Eklenme: 20 Nisan 2017, 15:12 / Güncellenme: 20 Nisan 2017, 16:39
"TÜİK Kapılarını Öğrencilere Açıyor"

TÜİK İstanbul Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Beykoz Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencilerine özel düzenlenen "TÜİK'i Ne Kadar Tanıyoruz?" temalı kompozisyon yarışmasının ödül töreni Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulunda düzenlendi.

5. 6. 7. ve 8. sınıf düzeyinde ilk üçe giren öğrenciler teşekkür belgelerini TÜİK İstanbul Bölge Müdürü Sayın İsmail Gökalp'in katıldığı törenle aldı.

Ayrıca, Kavacık Borsa İstanbul Ortaokuluna 14 adet, Beykoz Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğüne ise 1 adet Netbook bilgisayar hibe edildi.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Bayraktar Grubu'nda organizasyonel değişiklik

Bayraktar Grubu şirketlerinden Baylas Otomotiv AŞ Genel Müdürlüğüne Mehmet Emre Doğueri getirilirken, Bahattin Tatoğlu ise H. Bayraktar Yatırım Holding AŞ bünyesinde Otomotiv Ticari Grup Mali İşler, İç Denetim, Süreç Kalite, Bilgi Sistemleri, Sistem-Network, Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.