Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

İstanbul haberleri "TÜİK Kapılarını Öğrencilere Açıyor" - 20 Nisan 2017

İstanbul sondakika haberleri Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) İstanbul Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan "TÜİK Kapılarını Öğrencilere Açıyor" projesi kapsamında kompozisyon yarışması düzenlendi. - 20 Nisan 2017, 15:12

Kaynak: AA / Eklenme: 20 Nisan 2017, 15:12 / Güncellenme: 20 Nisan 2017, 16:39
İstanbul haberleri "TÜİK Kapılarını Öğrencilere Açıyor" - 20 Nisan 2017

TÜİK İstanbul Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Beykoz Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencilerine özel düzenlenen "TÜİK'i Ne Kadar Tanıyoruz?" temalı kompozisyon yarışmasının ödül töreni Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulunda düzenlendi.

5. 6. 7. ve 8. sınıf düzeyinde ilk üçe giren öğrenciler teşekkür belgelerini TÜİK İstanbul Bölge Müdürü Sayın İsmail Gökalp'in katıldığı törenle aldı.

Ayrıca, Kavacık Borsa İstanbul Ortaokuluna 14 adet, Beykoz Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğüne ise 1 adet Netbook bilgisayar hibe edildi.

Kaynak : AA

Yorum Yaz