Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Daire Kartal'a eylülde taşınan ocakta ödemeye başlayacak

Daire Kartal projesinde konut teslimleri eylül ayında başlayacak, peşinat ödemesi ise Ocak 2018'de yapılacak.

Kaynak: AA / Eklenme: 13 Haziran 2017, 13:55 / Güncellenme: 13 Haziran 2017, 13:55

Kale Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, Kale Grubu'nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul; Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği "Daire Kartal" projesinde, konut teslimlerine hazırlanıyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajının sunulduğu Daire Kartal projesinde teslimatlar eylül ayında başlayacak, peşinat olarak belirlenen tutar ise Ocak 2018’de ödenecek.

Kartal'da yükselen proje, Kale markalı ürünlerin kullanılması, metro istasyonuna yakınlığı, mimarisi, tasarımı ve Adalar'ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile dikkati çekiyor. Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre uzaklıkta bulunan Daire Kartal'ın, Kartal Metro İstasyonu'na uzaklığı ise 950 metre. Daire Kartal, ayrıca Pendik Marina'ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre ve Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Çelebi, Hindistan'daki CSIA havalimanı için teklif verdi

Çelebi Hava Servisi AŞ, Hindistan'ın Mumbai şehrindeki Chhatrapati Shivaji International Airport'un (CSIA) mevcut uluslararası kargo terminalinin geliştirilmesi, bakımı, 2 Mayıs 2036 tarihine kadar 19 yıl süre ile işletilmesi ve yönetilmesi ile ilgili açılan ihaleye, Nas Aviation Services India Private Limited ile konsorsiyum olarak teklif verdiğini duyurdu.

Akbank'a "Altın Stevie Ödülü"

Akbank, iş dünyasının saygın ödül organizasyonlarından Stevie International Business Awards'ta "Bireylerden Ailelere" projesiyle "Altın Stevie Ödülü"nün sahibi oldu.