İstanbul

Daire Kartal'a eylülde taşınan ocakta ödemeye başlayacak

13:55 13 Haziran 2017
Daire Kartal'a eylülde taşınan ocakta ödemeye başlayacak

Daire Kartal projesinde konut teslimleri eylül ayında başlayacak, peşinat ödemesi ise Ocak 2018'de yapılacak.

Kale Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, Kale Grubu'nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul; Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği "Daire Kartal" projesinde, konut teslimlerine hazırlanıyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajının sunulduğu Daire Kartal projesinde teslimatlar eylül ayında başlayacak, peşinat olarak belirlenen tutar ise Ocak 2018’de ödenecek.

Kartal'da yükselen proje, Kale markalı ürünlerin kullanılması, metro istasyonuna yakınlığı, mimarisi, tasarımı ve Adalar'ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile dikkati çekiyor. Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre uzaklıkta bulunan Daire Kartal'ın, Kartal Metro İstasyonu'na uzaklığı ise 950 metre. Daire Kartal, ayrıca Pendik Marina'ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre ve Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

YORUMLAR

ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.