Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

İstanbul haberleri Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü Neşet Dereli oldu - 07 Ağustos 2017

İstanbul sondakika haberleri Turkcell'in Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Neşet Dereli getirildi. - 07 Ağustos 2017, 13:45

Kaynak: AA / Eklenme: 07 Ağustos 2017, 13:45 / Güncellenme: 07 Ağustos 2017, 13:45

Şirketin açıklamasına göre, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Dereli, Türkiye'nin önde gelen reklam ajanslarında 15 yıla yakın bir süre reklam yazarlığı ve yaratıcı yönetmenlik görevlerinde bulundu.

Türk Hava Yolları'nda 2011-2013 yıllarında Marka ve Dijital Reklam Müdürü olarak görev yapan Dereli, 2013-2016'da yine THY'de İnteraktif Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev aldı.

Geçen yıl Kurumsal İletişim Daire Başkanı olarak Halkbank'ın Halkla İlişkiler, Sponsorluk, Reklam ve Dijital İletişim departmanlarının yöneticisi olan Dereli, Turkcell'in Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildi.

Kaynak : AA

Yorum Yaz

Coca-Cola'ya sürdürülebilirlik ödülü

Açıklamada görüşlerine yer verilen CCI Kurumsal İlişkiler Direktörü Atilla Yerlikaya, enerji verimliliği ve su yönetimi çalışmalarının, Coca-Cola İçecek'in sürdürülebilirlik stratejisinin öncelikleri arasında yer aldığını belirterek, şunları kaydetti: