Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhattabı haberleri geçen ajanslardır.

Garanti'den esnaf ve KOBİ'lere 3 ay ödemesiz dönemli kredi

Garanti Bankası, esnaf ve KOBİ'lere özel 3 ay ödemesiz, 48 aya kadar vadeli kredi fırsatı sunuyor.

Kaynak: AA / Eklenme: 07 Eylül 2017, 10:38 / Güncellenme: 07 Eylül 2017, 10:38

Banka açıklamasına göre, Garanti Bankası, esnaf ve KOBİ'lerin kış sezonu öncesi finansman ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla ticari taksitli kredi kampanyasını hayata geçirdi.

Esnaf ve KOBİ'lere özel 3 ay ödemesiz, 48 aya kadar vade imkanı sunan kampanya, 29 Eylül'e kadar devam edecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için farklı çözümlerle her zaman onların yanında olduklarını, bu amaçla, kışa hazırlanan esnaf ve KOBİ'lere kolaylık sağlayacak 3 ay ödemesiz dönemli kredi kampanyasını hayata geçirdiklerini bildirdi.

Onaran, "Bu kredi, esnaf ve KOBİ'lerimize yıl sonu yaklaşırken destek olmanın yanı sıra ilk 3 ay ödeme kolaylığı sağlayacak." ifadesini kullandı.


Kaynak : AA

Yorum Yaz

Casper'dan 1 saatte servis hizmeti

Casper, son 2 yılda servis hizmetine yaptığı yatırımlarla İstanbul Ümraniye Merkez ve 7 Bölge servisiyle 1 saatte onarım hizmeti veriyor. Ürününü kargo ile gönderen müşterilere de 1 gün içinde çözüm üretiliyor. Son bir yılda 7 bin Casper müşterisi, 1 saatte servis hizmetinden yararlandı.