İstanbul

n11.com'un kupon kampanyasında yeni dönem

11:40 10 Ekim 2017
n11.com'un kupon kampanyasında yeni dönem

e-ticaret platformu n11.com'un düzenlediği online kupon kampanyasında yeni dönem başladı.

n11.com açıklamasına göre, Singles' Day, Black Friday ve Cyber Monday gibi dünyayı saran dev alışveriş çılgınlığını Türkiye’de online alışverişe taşıyan n11.com, "Yılın En Uğurlu Kampanyası 11.11" kapsamında 111 otomobil başta olmak üzere Harley-Davidson’dan jet-ski’ye beş taş yüzükten Macbook ve tekneye kadar birçok ürünü sürpriz fiyatlarla satışa açacak.

11 Kasım’a kadar her gün müşterilerini birbirini takip eden farklı kampanyalarla karşılayan n11.com, her sabah kullanıcılarını farklı bir kurguyla kupon satın almaya veya kazanmaya davet ederken, kuponmatik oyunuyla da hafta içi her akşam ve hafta sonu mobil uygulamasından kupon dağıtacak.

Kupon biriktiren kullanıcıların 11 Kasım’da alışveriş yapacağı gün n11.com, birçok ürünü sürpriz fiyatlarla satışa açacak.

Kullanıcılar, kampanya detaylarını "www.n11.com/kampanyalar/ugurlu-gun" internet sitesinden öğrenebilecek.

YORUMLAR

Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.