İstanbul

Beşiktaş'ta güpegündüz dehşet anları!

17:08 07 Aralık 2017
Beşiktaş'ta güpegündüz dehşet anları!

Beşiktaş’ta bir gümrük müşavirlik şirketine gelen pompalı tüfekli ve silahlı 6 kişi, içeride bulunanlardan ikisinin ellerini ve ayaklarını bağladıktan sonra silahla ateş etti.

Olay, Beşiktaş Barbaros Bulvarı 163 numarada bulunan gümrük müşavirlik şirketinde meydana geldi. İddialara göre; 6 kişi, aralarında alacak verecek meselesi olan gümrük müşavirlik şirketine pompalı tüfek ve silah ile geldi.

İçeridekilerden ellerini ve ayaklarını bağladıkları iki kişinin üzerine ateş açtı. Saldırganlardan ikisi, olay yerinden kaçarken 4’ü polis tarafından gözaltına alındı.

Yaralı iki kişi ise Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

 Polis ekipleri iş yerinde bir pompalı tüfeğe el koydu. Olay yeri inceleme ekipleri, saldırının olduğu yerde delil çalışması yaptı.

 İş yerinde çalışan üç kadın da ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

YORUMLAR

ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.