İstanbul

TEB'den MTV ödemelerine 3 taksit imkanı

10:57 22 Ocak 2018
TEB'den MTV ödemelerine 3 taksit imkanı

Türk Ekonomi Bankası (TEB), ticari ve bireysel kredi kartları ile yapılacak tüm MTV ödemelerine 3 taksit imkanı sunuyor.

TEB'den yapılan açıklamaya göre, banka, MTV ödemelerine ilişkin bir kampanya başlattı.

31 Ocak'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında MTV ödemelerini TEB şubeleri, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Bankacılık uygulaması veya "www.gib.gov.tr" üzerinden TEB ticari ve bireysel tüm kredi kartları ile yapan müşterilerine, motorlu taşıtlar vergi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, vergi ödemesinin Türkiye adına hassas bir mevzu olduğunu belirterek, "TEB olarak müşterilerimizin vergi ödemelerinde de yanındayız. Bu kapsamda, MTV ödemelerinde, TEB kredi kartlarını kullanan müşterilerimize, bütçelerini zorlamadan 3 taksit imkanı sunuyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR

ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.