İstanbul

'Tuvalette telefonla yazışıp pijamasına koyuyordu'

08:35 15 Şubat 2018 7 Yorum Var
'Tuvalette telefonla yazışıp pijamasına koyuyordu'

Boşanmak isteyen kuaför eşine karşı dava açan A.G., yuvasını kızının bale öğretmeninin yıktığını öne sürdü. “Gece telefonuyla tuvalete girip 1.5 saat yazışıyor yatarken telefonu pijamasının cebine koyuyordu” diyen genç kadın 600 bin TL tazminat ve aylık 6 bin TL nafaka istedi

İstanbul Aile Mahkemesi’ne karşılıklı açılan boşanma davasında çiftin evliliğinin bitmesine neden olan iddialar şöyle yer aldı; Kadın kuaförü B.G. başka bir kadın ile nişanlıyken, A.G. ile tanıştı. 5 yıl süren arkadaşlığının ardından ikili nikâh masasına oturdu. İki çocuk sahibi olan çiftin evliliği 2017 Mayıs ayına kadar mutlu şekilde devam etti. Eşinin ailesine kötü davrandığını ileri süren kuaför B.G. boşanma davası açtı. Eşinin evi terk ettiğini karakola giderek belgeleyen B.G., çocuklarının velayetini de istedi.

Evliliğinin bitmesine kızının bale öğretmenin sebep olduğunu ileri süren A.G. ise karşı boşanma davası açtı. Genç kadın, eşinden 300 bin maddi, 300 bin manevi tazminat ve aylık 6 bin lira nafaka talep etti. Genç kadın eşinin mayıs ayından sonra davranışlarının değiştiğini, eve alkollü gelmeye, zaman zaman gelmemeye, çocuklarına ve kendisine ilgisiz davranmaya başladığını ileri sürdü. Eşinin son dönemde her gün iç çamaşırlarını ve kıyafetlerini değiştirmesinden, bakımlı ve şık dolaşmaya başlamasından kuşkulandığını belirten A.G., temmuz ayında “Bunaldım” diyerek bir hafta yalnız başına tatile gittiğini ileri sürdü. Cep telefonuna şifre koyan B.G.’nin tuvalete girip 1.5 saat telefonla yazıştığını iddia eden A.G., “Yatarken bile telefonunu pijamasının cebine koyuyordu” dedi.

 

 

‘ESKİSİ GİBİ OLAMAYIZ’

Evliliğini kurtarmak istediğinde “Seninle eskisi gibi olamam, çocukları bırak annene git” cevabı aldığını savunan A.G., şiddet gördüğü için evden ayrıldığını iddia etti. Çiftin davasının görülmesine önümüzdeki günlerde başlanacak.

YORUMLAR

7 Yorum Var
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  oynaşmanın adına Bale derler Sonra dünya ahiret öğrencimdi derler
  Cevapla
 • karamurat 1 yıl önce Şikayet Et
  hayır benim
  İlk beğenen sen ol
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Karamurat benim
 • Ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  Kadının savunması çok sacma geldi...işin içinde para kokusu var...
  Cevapla
 • Canan 1 yıl önce Şikayet Et
  Evliligi de boşanmayi da maddiyata dokmusler.6 bin nafaka nedir ya? Kim kime o kadar veriyor.300 maddi 30p manevi komik resmen.
  Cevapla
 • koskop.. 1 yıl önce Şikayet Et
  bu göçmenler memleketi çok bozdu bu ülkemin geleceği çooook karanlık...
  Cevapla
 • Dost 1 yıl önce Şikayet Et
  Bayanlar boşanma konusunu iyice para muhabbetine çevirdi ...evlenirken mal koruması anlaşması yapın görün bakalım kimse boşanıyomu..ne ala çulsuz gel adamın evine boşanırken para ver ne pişkinlik onursuzluk yahu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.