İstanbul

Tuttuğu dedektif beceriksiz çıktı kocası boşuyor

09:02 17 Mayıs 2018 9 Yorum Var
Tuttuğu dedektif beceriksiz çıktı kocası boşuyor

5 yıllık evli Adile Ö., eşinin aldattığından şüphelenerek dedektif tuttu. Ancak para ödeyip sonuç alamayınca dolandırıldığı iddiasıyla savcılığa başvurdu. Eve gelen tebligatlarla durumu öğrenen eşi Şener Ö. de boşanma davası açtı

Eşinin kendisine olan davranışlarından şüphelenen Adile Ö. aldatıldığını düşünerek yakın bir arkadaşının önerisiyle bir dedektif buldu. İnternet üzerinden bulduğu dedektif H.B. ile buluşan genç kadın kocasının takip edilmesini istedi. Adile Ö., 7 günlük takip için anlaşarak 4 bin TL verdi. Takibin uzaması üzerine 4 bin lira daha  veren genç kadın sonrasında tuttuğu özel dedektife ulaşamadı. Bir süre sonra kendisini arayan özel dedektifin ‘kocanızla ilgili bir olumsuzluk yok’ demesi üzerine savcılığa giden kadın özel dedektif H.B.’nin kendisini dolandırdığını belirterek şikayetçi oldu.

Aldatıyordu ama kanıtlayamadım

Adile Ö. savcılıkta, “Eşim beni aldatıyordu fakat bunu kanıtlayamadım için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten araştırma yaptım. Bu kişi H. B. ile telefonlaşarak bürosuna gittim. Eşimle ilgili ayrıntıları anlattım. İlk seferde eşimle ortak olan hesabımdan çekerek 4 bin TL verdim. Takibin uzamasını için 4 bin daha istedi onu da ziynet eşyalarımı satarak verdim. Aradan 1,5 hafta geçti telefonlarıma cevap vermeyince bürosuna gittim.  Büroda çıkan olmadı. Daha sonra beni arayarak “Eşinizle ilgili olumsuz bir durum yok’ dedi. Aradan 2-3 ay geçti benimle irtibata geçmedi, telefonlarıma da cevap vermedi. Şikayetçiyim” dedi.

Eşinden habersiz yaptığı işler yüzünden boşanma aşamasına geldiğini söyleyen Adile Ö.  “Şikayet sonrasında eve tebligat gelmişti. Eşim Şener Ö., görünce bana sordu. Bende her şeyi anlatmak zorunda kaldım. Bankada bulunan bir kısım parayı çekmem ve ziynet eşyalarımı da sattığımı öğrenince bana boşanma davası açtı. Davamız halen devam etmektedir” dedi.

YORUMLAR

9 Yorum Var
 • Adem 8 ay önce Şikayet Et
  Gelde cinnet gecirme......mor cati nerde...
  Cevapla
 • emekli 8 ay önce Şikayet Et
  bu işin kadına şiddetle ne alakası var.
  Cevapla
 • Halktan biri 8 ay önce Şikayet Et
  Aklı sıra bir delil bulup adama boşanma davası açacak, ondan sonra da nafakanın keyfine bakacakmış da; işler şimdi tersine dönmüş gibi görünüyor.
  Cevapla
 • Merhaba 8 ay önce Şikayet Et
  Boşver üzülme elini salasan elisi
  Cevapla
 • ademoğlunun biri 8 ay önce Şikayet Et
  Güzel memleketim benim ya... Güzel memleketimin güzel insanları. :)
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
kocası boşuyor
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.