İstanbul

Savcılık ünlü manken için düğmeye bastı!

09:01 12 Aralık 2018
Savcılık ünlü manken için düğmeye bastı!

Ünlü manken Şebnem Schaefer, kendisini ölümle tehdit ettiğini ileri sürdüğü eski nişanlısı Murat Kadıoğlu’ndan şikayetçi oldu. Kadıoğlu’nun dört yıla kadar hapsi istendi.

Ünlü manken Şebnem Schaefer, İstanbul Çağlayan Adliyesi'ne giderek kendisini ölümle tehdit ettiğini iddia ettiği eski nişanlısı Murat Kadıoğlu'ndan şikayetçi oldu. Schaefer, ifadesinde; Kadıoğlu'ndan daha önce ayrılmak istediğini fakat peşini bırakmadığını belirterek şöyle konuştu:

"Benden soğusun diye bekledim. Fakat soğumadığı gibi peşimi de bırakmadı. Almanya'ya gittim ve telefonlarını açmadım. Bu kez de başka numaralardan arayıp beni tehdit etti. Telefonlarımı kapattım."

'SONUN GELDİ'

Kadıoğlu'nun kendisiyle tekrar iletişim kurduğunu anlatan Schaefer, "Almanya'dan dönmek istemedim. Fakat 'Hazırlıklı ol, sonun geldi' şeklinde ölüm mesajları gelmeye başladı. Kendisinden şikayetçiyim" diye konuştu. Soruşturma sonunda tehdit ve hakaret suçlarından iddianame düzenlendi. Dört yıla kadar hapsi istenen Kadıoğlu, hakim karşısına çıkacak.

UZLAŞMAK İSTEMEDİ

Soruşturma kapsamında Şebnem Schaefer'in eski nişanlısı Murat Kadıoğlu'nun da ifadesi alındı. Kadıoğlu, mesajların kendisine ait olduğunu kabul etti. Dosya, Uzlaşma Büro'ya gönderilse de ünlü manken, eski nişanlısıyla uzlaşmak istemedi.

YORUMLAR

ETİKETLER
savcılık
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.