İstanbul

Gerçeği 21 yıl sonra öğrendi! Kendi çocukları...

09:53 17 Aralık 2018 42 Yorum Var
Gerçeği 21 yıl sonra öğrendi! Kendi çocukları...

Necdet Ç. 21 yıl evli kaldı. 10, 11 ve 20 yaşında 3 evladı olduğunu zannediyordu. Gerçek, boşanma davasıyla ortaya çıktı. DNA testi yaptırdı, 3 çocuk da kendisinden değildi.

İstanbul'da boşandığı eşinin müşterek üç çocuk için 'Neden onları istiyorsun, senden değiller ki' sözünden şüphelenip DNA testi yaptıran pastacı Necdet Ç. hayatının şokunu yaşadı. Yıllardır evlat bildiği çocukların kendisinden olmadığını öğrenen Necdet Ç., 'Allah'ından bulsun' dediği kadın hakkında manevi tazminat davası açtı.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne üç çocuğunun kendisinden olmadığı gerekçesiyle dava açan Necdet Ç.'nin iddiasına göre tarafların 21 yıllık evliliklerinde yaşları 10, 11 ve 20 olan ikisi erkek biri kız üç çocukları oldu, evlilikleri hep sorunlu geçti. İ.Y., hiçbir sebep yokken evden ayrıldı. Kocası, uzun süre evine dönmeyen eşine iki yıl önce boşanma davası açarak yaşı küçük iki çocuğun velayetini istedi. Dava sürerken, gidip çocuklarını görmek isteyen Necdet Ç., İ.Y.'den 'Neden çocukların velayetini istedin? Onlar senden değil ki!" dedi. Necdet Ç. ilk başta çocukların velayetini alacağı için eşinin böyle bir açıklama yaptığını sandı. Bu sırada boşanma davası sonuçlandı. İki çocuğun anneye verilmesine, babanın nafaka ödemesine karar verildi.
 
BİN LİRA TAZMİNAT İSTEDİ

Boşandığı eşinin sözleri, Necdet Ç.'nin şüphelerini her geçen gün arttırdı. Talihsiz adam bu kez 'soy bağının reddi' davası açarak çocukların kendisinden olup olmadığının tespitini istedi. İstanbul Aile Mahkemesi de biyolojik babanın ortaya çıkarılması için 3 çocuğu ve babayı Adli Tıp Kurumu'na gönderdi. DNA incelemesinde gerçek ortaya çıktı. 3 çocuk da Necdet Ç.'den değildi. Yıllarca çocukları olarak baktığı, sevdiği evlatlarının kendisinden olmadığını öğrenen ve büyük bir yıkım yaşayan baba şok geçirdi. Babanın avukatı Nahide Siller 10 bini maddi 500 bini manevi olmak üzere tazminat davası açtı.
 
'ELİN ÇOCUĞUNU NE YAPAYIM?'

Eşinin 21 yıllık evliliklerinde hiç açık vermediğini anlatan Necdet Ç., "Boşanma süreci devam ederken S.B. ile evlendi. Birlikte yaşıyorlar. Çocukları vermedi. Onunla işim yok, çocuklarımı istiyordum. Çocukların biyolojik babalarının kim olduğunu bilmiyorum. Evimin tapusu da onun üzerineydi, tapumu geri versin. Elin çocuğunu ne yapayım ben? O kadın Allah'ından bulsun" diye konuştu. 

YORUMLAR

42 Yorum Var
 • rızgan 7 ay önce Şikayet Et
  adamın bilgisinin olduğu düşüncesindeyim...mevzu nafaka olunca işin rengi çıktı ortaya...
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • ebrulim 7 ay önce Şikayet Et
  Allah katinda yeri zaten yok ..Ayetlerle Sabit zina yapanlarin yeri..birde evliyse ve zina yapiyorsa seriata göre öldürmeli!bölelerini nasil bir ahlaktir nasil bir karekterdiki 21 sene devam eden ahlaksizlik ve karektersizlik. insanlar ne hale gelmis. bari basindakini cikarda ne yapiyorsan yap ....Allah sonumuzu hayir ettin..birde derler simdiki Zaman bozuk...simdiki Zaman mi olmus 21 sene önce bir ömür demek...Allahindan bulsun demis Adam bak gör neler oluyor o kadina Allaha vermis ona siginmis ne yapsin adam
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • belde 7 ay önce Şikayet Et
  şu hali gördükten sonra kadınlar evine diyorum. burada her türlü sadakatsizlik var, kime ne anlatıyoruz ki. kadının ister başı açık ister kapalı olsun. haya damarı bir bozuldu mu gerisi fasa fiso. sadece başı örtmekle örtünmek olmuyor. önce nefislerimizi eğitmeli, terbiye etmeliyiz. kalplerimiz ancak ondan sonra temizlenir.
  Cevapla
 • Urfalı 7 ay önce Şikayet Et
  Şeriat olsa güzel olurdu .
  Cevapla
 • kurt 7 ay önce Şikayet Et
  Ben bu adamın bu çocukların kendinden olmadığını bildiğini düşünüyorum. Bence nafaka ödememek için aslında bildiği durumu bipmiyormuş gibi ifade ederek üste çıkmaya çalışıyor gibi.. Haberi tv de izledim..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.