İstanbul

Aldattı diye bağlayıp bıçakladı, öldü diye bıraktı

10:15 11 Şubat 2019 8 Yorum Var
Aldattı diye bağlayıp bıçakladı, öldü diye bıraktı

İstanbul Avcılar'da Emre Ç. (25) kız arkadaşını kendisini aldattığı gerekçesi ile mesire alanında ellerini ayakların bağlayıp defalarca kez bıçakladı. Rebiye K. (25)'i öldürdüğünü düşünen Emre Ç. babasını arayıp kız arkadaşını öldürdüğünü söyledi ve daha sonra polise teslim oldu.

Olay, geçtiğimiz hafta Salı Akşamı Firüzköy'deki Mesire Alanı'nda yaşandı. İddiaya göre Emre Ç.(25) ve aynı yaştaki sevgilisi Rebiye K. bir süredir sorunlar vardı. İkili olayın yaşandığı akşam Mesire Alanı'na geldi ve tartışmaya başladı. Tartışmanın sonrasında Emre Ç., yanında getirdiği bıçakla genç kızı yaralamaya başladı. Birkaç bıçak darbesi sonrasında Emre Ç. kendisini aldattığını söylediği genç kızın ayaklarını bağladı. Bıçaklamaya devam eden Emre Ç. öldüğünü düşündüğü kızı bıraktı. Olay yerinden babasını arayan Emre Ç. babasına genç kızı öldürdüğünü söyleyerek polise teslim oldu. İhbar üzerine olay yerine giden ekipler genç kızın yaşadığını anlayınca hastaneye kaldırdı. Genç kızın yaşam mücadelesinin devam ettiği öğrenildi. 

YORUMLAR

8 Yorum Var
 • sami 6 ay önce Şikayet Et
  ey kardeşler bu topluma sahip çıkılmazsa, İSLAM bu topluma doğru öğretilmezse,bu toplumu iyi eğitmezsek toplumun çöküşü hızlanır.Bu ve buna benzer kötü haberler son zamanlarda artarak devam ediyor. Allah'tan uzak,Kur'an dan uzak bir hayatın neticesidir bunlar.Milli eğitim gözden geçirilmeli, cani,hırsız,haydut yetiştiren değil adam yetiştiren olmalı
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • eko 6 ay önce Şikayet Et
  Sevgili sevdalıları bu tür olaylardan sonra acaba ibret alacaklar mı?
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Tahir 6 ay önce Şikayet Et
  Harama girenin bu dünyada gördüğü cezadır.Birde öbür taraf var.Erkeğinde bu dünyada hukuk gereken en ağır cezayı alması şarttır.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • ecdad 6 ay önce Şikayet Et
  öldürememissin diye bir kac ay sonra cikar
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • aek 6 ay önce Şikayet Et
  benim aklım almıyor böyle şeyler nasıl oluyor.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
İstanbul avcılar
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.