İstanbul

Bir ilçe bunu konuşuyor! Lüks araç sahiplerinin kabusu oldular

12:34 11 Şubat 2019 1 Yorum Var
Bir ilçe bunu konuşuyor! Lüks araç sahiplerinin kabusu oldular

İstanbul Halkalı sakinleri mahallelere dadanan otomobil hırsızları nedeniyle şikayetçi. Lüks araçları hedef seçen hırsızlar, otomobillerin camlarını kırdıktan sonra direksiyon, ön konsol, vites topuzu gibi parçaları çalıyor.İlçede hafta sonu da çok sayıda araç benzer şekilde soyuldu. Son olarak Şehit Yılmaz Özdemir Caddesi'nde sabaha karşı bir aracı soyan hırsızlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde hırsızlar beyaz bir araçla hedef seçtikleri otomobilin yanına yaklaşıyor. Araçtan bir kişi inerek otomobilin camını kırıyor. Hırsız, kısa süre araçta bekleyen arkadaşının yanına geri dönüyor. 2 hırsız tekrar hedef seçtikleri aracın yanına gidiyor. Aracın içine giren hırsızlar direksiyonu sökerek geldikleri araca dönüyor.

Kısa sürede gerçekleşen hırsızlık sonrası 2 kişi geldikleri araçla kaçıyor. Çalınan direksiyonun yaklaşık 10 bin lira değerinde olduğu belirtilirken hırsızların bunu internet üzerinde ucuza sattığı kaydediliyor.

YORUMLAR

1 Yorum Var
  • fatih 6 ay önce Şikayet Et
    İyi ve kötü insanlar birbirinden ayırt edilmeli, eğer bir insan suç işlemeyi meslek haline getirmişse idam edilip toplumdan temizlenmelidir...
    Cevapla İlk beğenen sen ol
ETİKETLER
İstanbul Halkalı
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haber kaynağı olan ajanslardır.