Kastamonu

Öğretmenden şaşırtan evlilik teklifi!

07:00 17 Mayıs 2018 24 Yorum Var
Öğretmenden şaşırtan evlilik teklifi!

Kastamonu'da İngilizce Öğretmeni Mustafa Başer, üniversite kampusü girişindeki reklam panolarına veridiği ilan ile sevdiği kıza filmlerdeki gibi bir evlilik teklifinde bulundu.

Kastamonu’da İngilizce Öğretmenliği yapan Mustafa Başer, Kastamonu Üniversitesi Kampus girişindeki billboardlara reklam vererek evlilik teklifinde bulundu. Kız arkadaşının fotoğraflarının da bulunduğu billboardlardaki evlilik teklifi de İngilizce oldu. İngilizce olarak billboardlar üzerinde verilen evlilik teklifini yazdıran Başer teklifinde “Benimle evlenir misin? Sana mutfakta yardım edeceğime söz veriyorum. Seni sonsuza kadar seveceğim. Seninle ağlayıp gülmek istiyorum. Sabahleyin senin yüzünü görmek istiyorum. Mutluluğunu ve üzüntünü paylaşmak istiyorum. Seninle yaşlanmak istiyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

24 Yorum Var
 • osmanlı 7 ay önce Şikayet Et
  niye insanlarbaşkalarına birşeyler ispat etmeye çalışırlar evlilik teklifini böyle yapınca dahamı çok seviyor
  Cevapla
 • vatandaş 7 ay önce Şikayet Et
  fuzuli masraf.
  Cevapla
 • Celil Coşkun 7 ay önce Şikayet Et
  Daha Evlenmeden Eşini bu kadar teşhir Etmeseymiş iyiymiş..
  Cevapla
 • ayhan 7 ay önce Şikayet Et
  ben niye görmemişim o yazıyı allah allah mutluluklar
  Cevapla
 • HELAL 7 ay önce Şikayet Et
  ARTIK ÖZEL TEKLİFLER YEMEKLER YAŞAMLAR REKLAM OLDU BENCE YAŞAYIN REKLAM ETMEYİN SİZİN ÖZELİNİZ OLSUN. ZATEN DÜĞÜNLE NİKAHLA DÜNYAYA İLAN Ediyorsunuz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.