Kırıkkale

Hastalığı teşhis edilemeyen kız her gün eriyor!

13:16 13 Mart 2018 21 Yorum Var
Hastalığı teşhis edilemeyen kız her gün eriyor!

Kırıkkale’de Özge Berk teşhis edilemeyen hastalığı nedeniyle her geçen gün eriyor. Sürekli mide bulantısı görülen, yemek yiyemediği için 44 kiloya kadar düşen Özge'nin ailesi, doktorların hastalığa teşhis koyamamasından dert yanıyor

Kırıkkale Üniversitesi 2 yıllık Çocuk Gelişimi Bölümü Mezunu Özge Berk, 8 yıl önce başlayan mide bulantısı için doktor doktor gezdi, ancak teşhis konulamadı. Bulantıyla birlikte omuz ağrıları da olan Özge Berk'in hastalığına teşhis konulamadığı için tedavi de uygulanamadı.

58 kilodan 44 kiloya düştüğünü belirten Özge Berk, “Bu beni çok yıprattı. Bulantı ile birlikte omuz ağrılarım da oluyor. Bana bir çare bulsunlar, ne olursunuz. Cumhurbaşkanımıza, devlet büyüklerimize sesleniyorum. Ailemle birlikte 8 yıldan beri doktor, doktor, hastane hastane gitmedik yer bırakmadık. Ancak hiçbir çare, çözüm bulunmuyor. Teşhis konulmadığı için tedavi de uygulanamıyor” diye sıkıntılarını dile getirdi.

 ‘KİMSEDEN PARA PUL İSTEMİYORUZ ÇARE ARIYORUZ’

Geçimini çay ocağı çalıştırarak sağlayan baba Mahmut Berk de (50), “Artık çaresiz kaldık. Kırıkkale ve Ankara da gitmedik doktor ve hastane kalmadı, ama bir çare bulamadılar. ‘Bir şeyi yok. Psikolojik’ diyorlar. İlaç veriyorlar, ama maalesef hiçbir sonuç alamıyoruz. Yine aynı mide bulantıları devam ediyor. Kızımız eriyor. Biz aile olarak kızımız için para pul istemiyoruz. Yeter ki tedavi olsun, teşhis konsun hastalığının ne olduğu ortaya çıksın, bizim derdimiz bu” diye konuştu.

YORUMLAR

21 Yorum Var
 • aykan anıl 9 ay önce Şikayet Et
  Dr. Şahbaz Babaoğlu internetde telefonunu bulup durumunuzu anlatın faydası olabilir
  Cevapla
 • gül 5 ay önce Şikayet Et
  Siz bu dr a gittiniz mi..izlenimlerinizi yazar misiniz
  İlk beğenen sen ol
 • aykan anıl 9 ay önce Şikayet Et
  özge hanım sadehayat com adresine girin inceleyin orada alternatif tıp ile ilgilenen hekimler var telefonları sadepazar com adresinde var.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • hataylı 9 ay önce Şikayet Et
  Allah şifalar versin inşAllah
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • yusuf 9 ay önce Şikayet Et
  nexium deneyin 1 tablet, 2!ye bölün yarımşar gün içinde sabah ve akşam bir yarım tablet. tek gün deneyin. açlık hissi olmayacak ama istifrayı engelleyebilir dolayısıyla yemek yenebilir.
  Cevapla İlk beğenen sen ol
 • Cemil 9 ay önce Şikayet Et
  Bir çok kardeş dua etmiş güzel tavsiyelerde bulunmuş. Allah razı olsun. İnşallah hayırlısıyla şifa bulur. Artık hastanelerde alternatif tıp da uygulanacakmış.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
ETİKETLER
habstalık
Haber7.com Yerel Haberler bölümünde yer alan bütün haberler Anadolu Ajansı, DHA ve İHA kanallarından sistemimize geldiği gibi ve hiçbir editöryal müdahale yapılmadan yayınlanmaktadır. Bu bölümde yayınlanan bütün haberlerin hukuki muhatabı haberleri geçen ajanslardır.