Khaled Hosseini'nin son kitabı Türkçe'de!

"Uçurtma Avıcısı" ve "Bin Muhteşem Güneş" kitapları ile tanıdığımız Khaled Hosseini son kitabı "Ve Dağlar Yankılandı" türkçede. Kitabın Eylül ayı içersinde çıkması bekleniyor

Khaled Hosseini'nin son kitabı Türkçe'de!
Khaled Hosseini'nin son kitabı Türkçe'de!
GİRİŞ 15.09.2013 16:29 GÜNCELLEME 15.09.2013 16:35

Bir hikâye mi istiyorsun, anlatayım öyleyse..

Abdullah ve kız kardeşi Peri 1952 Afganistan\'ında Shadbagh\'ın küçük bir köyünde babaları ve üvey anneleriyle birlikte yaşamaktadırlar. Babaları Sabri sürekli iş aramakta, yoksulluk ve çetin kış şartlarıyla mücadale etmektedir.

Adı gibi güzel ve iyi huylu olan Peri, kardeşi Abdullah\'ın her şeyidir. Abdullah, bir ağabeyden çok ana-baba gibidir. Onun için yapmayacağı hiçbir şey yoktur.. Hatta ağabeyi, Peri\'nin koleksiyonuna katmak istediği o en değerli tüyü satın almak için tek çift ayakkabısını bile feda etmeye razıdır. Ve geceleri bir tek karyolayı paylaşmak zorundadırlar.

Peri ve Abdullah, babalarıyla Kabil çölüne doğru yola çıktıklarında kendilerini bekleyen, hayatlarını birbirinden koparacak kaderin farkında değillerdir: Bazen bir eli kurtarmak için bir parmak kesilmelidir.

Nesillerden ve kıtalardan geçerek bizi Kabil\'den başlayıp Paris, San Francisco ve Tinos\'un Yunan adalarına doğru bir yolculuğa çıkaran Khaled Hosseini (Halit Hüseyni) yeni romanında, yaşamımız boyunca yaptığımız seçimleri, en yakınlarımız tarafından uğratıldığımız düş kırıklıklarını, bizi tanımlayan ve hayatımızı şekillendiren sınırları sonsuz bilgelik, derinlik, hoşgörü ve tutku ile anlatıyor.

Kitapla İlgili Teknik Bilgi Ve Sipariş Şartları İçin Bu Linki Kullanabilirsiniz...

YORUMLAR 1
  • sultan sultan 4 yıl önce Şikayet Et
    Harika Bir Yazar.... Eminim diğer kitaplari gibi günlerce etkisinden çikamicaz hemen alicam... yazarin anlatimi konuları muhteşem...
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor...
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle türkü söyledi