Tosyalı Murat'tan ufka yolculuk çağrısı

'Kitaplar yakılmasın, okunsun', 'Kitaplar okunmak içindir' diyerek fenomen olan ve herkesin gönlünü fetheden Tosyalı Murat Sökük, Ufka Yolculuk çağrısında bulundu.

GİRİŞ 07.03.2018 11:31 GÜNCELLEME 07.03.2018 14:29

Kitap sevgisi ile gündeme gelen Tosyalı Murat Sökük'ü evinde ziyaret eden Ufka Yolculuk 6. Bilgi ve Kültür Yarışması gönüllüleri, yarışma kitabı olan Merhum Prof. Dr. M. Es'ad Coşan (Rh.a.) hocaefendinin “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” hediye etti.

Hediye aldığı kitabı beğenen ve yarışmaya kaydolan Murat Sökük; “Size bir yarışmayı söylemek istiyorum. Ufka Yolculuk yarışmasında ben de varım, siz de gelin. İsterseniz gelin yarışalım, siz de katılın. Ben kitap okumayı çok seviyorum ve kitap okumayı seven bir kişi olarak da bunu söylemek istiyorum: Kazanmak istiyorum. Gelin siz de yarışın, yarışabilirsiniz, katılabilirsiniz.” açıklamasında bulundu.

 

 

Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından “Kur'an ve Sünnet Bütünlüğü” konusu, “Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz” temasıyla 3 dil ve 11 ayrı kategoride düzenlenecek uluslararası 6. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması'nın son başvuru tarihi, 11 Mart 2018 tarihine kadar uzatıldı.

www.ufkayolculuk.com internet sitesinden ücretsiz başvuruların yapıldığı ödüllü yarışmanın yazılı sınavı 8 Nisan 2018 tarihinde yapılacak.

 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İsrail ve Hamas'tan ateşkes anlaşması!
Trump'ın Golan imzasına bir açıklama da AB ve İngiltere'den!