ABD ve NATO’nun Türkiye’yi işgal yetkisi var

“Üst Akıl” kitabıyla dünyayı yöneten küresel yapıyı deşifre eden Araştırmacı-Yazar Murat Akan, Hayat Yayınları’ndan çıkan “NATO’nun İslam’la Savaşı” isimli yeni kitabında da yine çok çarpıcı iddialarda bulunuyor.

ABD ve NATO’nun Türkiye’yi işgal yetkisi var
ABD ve NATO’nun Türkiye’yi işgal yetkisi var
GİRİŞ 27.03.2018 17:30 GÜNCELLEME 27.03.2018 17:30
Bu Habere 21 Yorum Yapılmış

NATO’nun aslında bir Haçlı ordusu olduğunun belirtildiği kitapta; ABD’nin NATO’yu kullanarak Türkiye’yi nasıl ‘savaşsız işgal’ ettiği çarpıcı belgelerle anlatılıyor.

NATO’nun sözde komünizme karşı “Askeri Güvenlik Paktı” olarak kurulduğu, ancak Sovyetler Birliği’nin çökmesiyle birlikte NATO’nun kendine düşman olarak İslam’ı seçtiğinin vurgulandığı kitapta; Tapınak Şövalyeleri’nin Haçlı Seferleri sırasında yapmış olduğu görevin, 1990’lı yıllardan sonra resmen NATO’ya verildiği iddia ediliyor. 

1990’lı yıllarda Türkiye’de işlenen faili meçhul cinayetler ve 28 Şubat darbesinin de “NATO’nun İslam’la Savaş Konsepti” doğrultusunda yapıldığının dile getirildiği kitapta; Bahriye Üçok, Turan Dursun, Muammer Aksoy, Uğur Mumcu ve Ahmet Taner Kışlalı cinayetleri ile Orgeneral Eşref Bitlis ve ekibine düzenlenen suikastların Derin NATO’nun Türkiye’deki uzantıları eliyle gerçekleştirildiği ileri sürülüyor. 

Ancak kitaptaki en çarpıcı bölüm, NATO’ya Türkiye’yi işgal etme yetkisi verildiğinin anlatıldığı bölüm. Kitaptaki belgelere göre 5 Mart 1959 yılında ABD’ye; 15 Temmuz darbe girişiminden 1.5 ay önce ise NATO’ya Türkiye’ye resmi olarak müdahale etme yetkisi verildi. Buna göre herhangi bir kaos, kargaşa ve darbeye karşı NATO ve ABD’nin Türkiye’ye müdahale yetkisi bulunuyor. 

Kitapta ayrıca; Evanjelist misyonerlerin 1820’den beri Anadolu’da yapmış olduğu gizli çalışmalar, Robert Koleji’nin Türkiye’deki bilinmeyen misyonu, Yeni Dünya Düzeni, Ortadoğu’daki vekalet savaşlarındaki NATO’nun rolü, 28 Şubat’ın perde arkası, NATO’nun gizli orduları, NATO’ya bağlı yer altı örgütlerinin yapmış olduğu örtülü operasyonlar, Türkiye’deki derin devlet yapılanması ve NATO’nun 15 Temmuz’daki rolü gibi çok ilginç konular yer alıyor.

ETİKETLER
üst akıl
YAZDIR
YORUMLAR 21
 • Ahmet 7 ay önce Şikayet Et
  NATO ile ilgili bir çok kitap okudum. Ama İslamla savaş ilk kez duydum. İlhinç bir isim. En kısa sürede alacağım.
  Cevapla
 • Sadi 7 ay önce Şikayet Et
  Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Kitabı okudum. NATO'nun iç yüzünü ve ABD'nin ülkemizi nasıl işgal ettiği belgeleriyle anlatılıyor.
  Cevapla
 • Salim Volkan 7 ay önce Şikayet Et
  En kısa zamanda alacağım. İlginç tespitler. Yazarın daha önceki Üst Akıl kitabı harikaydı. Yüreğine sağlık
  Cevapla
 • umut 7 ay önce Şikayet Et
  Nato ve ABD nin Rusya endişe si olmasaydı 15 Temuz olaylarında Türkiye'ye müdahale edecekti.Görüyoruzki yıllarca ve hala Nato ve ABD nin Türkiye'ye zarardan başka hiç bir faydası olmamış.Nato ve ABD yi topraklarımızdan kovma zamanı çoktan geldi geçiyor bile.binlerce km uzaklıkta ki müteffiğin bizi kulanmaktan başka yıllardır tek bir faydasını görmedik.bize komşu Rusya müttefiği olmanın faydaları daha fazladır.Rusya nın müttefiği olmak demek Nato ve ABD nin planlarını alt üst etmek demektir. Şuan Rusya mı ABD mi diye bir referandum'a gidilse açık ara halkımız Rusya der,çünkü Yıllardır ABD nin oyunlarından bıktı bu millet
  Cevapla
 • Cevat 7 ay önce Şikayet Et
  İslamla savaşan yok, PETROL KAYNAKLARINI ELİNDE BULUNDURAN ARAPLARIN Topraklarında hakimiyet sağlamak, JEOPOLİTİK Konumdaki TÜRKİYE yi BATIDAN Ayırmamak mücadelesi var. İsmini doğru koymamış. İSLAMLA SAVAŞ NEDİR.. Genel bir içi boş söylem. Kazakistan'a İslam orada neden savaş yok. İslam ülkeleri cehaletten, Geri kalmış İlkel yapısıyla savaşmaya gerek duyulmadan teslim olmuş ülkelerdir.
  Cevapla
 • cevata cevap 5 ay önce Şikayet Et
  Sovyetler birliği var iken , nato mavi , karşı grup ta kızıl bayrakla tatbikat yapardı. Sonra Sovyetler birliği dağıldı , nato nun tatbikatlarında kırmızı yerine , yeşil bayrak geldi . Taa o zaman , ve doksanlar boyunca bunu pek çok yazar yazdı
  Cevapla
 • Ali 7 ay önce Şikayet Et
  Kazakistan fetö eliyle kontrol altında. Türkiye ABD karşı duran tek ülke. Tüm fetöcüler müslümanları senin dilimle suçluyor. Hadi bakalım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Böyle hayal etmemişlerdi! Türkiye derslerini verdi
Aracının son halini görünce...