Hadise O Ses Türkiye'de öyle bir kelime kullandı ki... Stüdyoyu kırdı geçirdi!

O Ses Türkiye yarışmasında Hadise'nin yarışmacıyı yorumlarken kullandığı "duydurtma" kelimesi stüdyoda eğlenceli anlar yaşattı. O Ses Türkiye'nin jüri üyeleri Hadise'nin kullandığı "duydurtma" kelimesi var mı yok mu şeklinde izleyicileri gülmekten kırıp geçiren tartışmaya girdi.

  • GİRİŞ10.10.2017 08:48
  • GÜNCELLEME10.10.2017 08:48
Hadise O Ses Türkiye'de öyle bir kelime kullandı ki... Stüdyoyu kırdı geçirdi!

Geçtiğimiz günlerde izleyicilerin büyük bir beğeniyle izlediği ve adından sıkça söz ettiği O Ses Türkiye yarışması yeni sezonu bomba gibi başladı. O Ses Türkiye'nin yeni sezonun ilk bölümüne Hadise’nin “duydurtma” kelimesi damgasını vurdu.

TV8'in 7'den 70'e herkesin sevdiği ve ilgiyle takip edilen fenomen haline gelen yarışması O Ses Türkiye'de yarışmacıya yorum yaparken Hadise'nin 'duydurtma' kelimesini kullanması Acun Ilıcalı ve jürinin dikkatinden kaçmadı. O Ses Türkiye jürisi arasında eğlenceli bir tartışmaya neden olan ''duydurtma'' kelimesini Murat Boz TDK’nın internet sitesinde kontrol etti ancak Hadise'nin kullandığı kelime TDK kayıtlarında bulunamadı. Hadise’nin söylediği “duydurtma”  kelimesi Yıldız Tilbe tarafından da desteklendi. Stüdyoda jüri üyelerinin ve izleyicilerin de kahkahalara tutulduğu o keyifli dakikalar...

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat