Siyah Beyaz Aşk 9.bölümde neler yaşandı? Siyah Beyaz Aşk son bölüm Kanal D!

Kanal D ekranlarının başarılı ve adından söz ettiren projelerinden biri olan Siyah Beyaz Aşk’ın 4 Aralık tarihinde, yani dün akşam ekranlara taşınan 8.bölümünün ardından diziyi yakından takip edenler sabırsızlıkla 9.bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Yayınlanan 8.bölümde Aslı’nın sürpriz hamlesi sonrasında 9.bölüm fragmanı yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Siyah Beyaz Aşk 9.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, merak edilen o sorunun yanıtı…

  • GİRİŞ16.12.2017 13:15
  • GÜNCELLEME16.12.2017 13:49
Siyah Beyaz Aşk 9.bölümde neler yaşandı? Siyah Beyaz Aşk son bölüm Kanal D!

Siyah Beyaz Aşk dizisi 8.bölümle izleyicisiyle buluştu. Siyah Beyaz Aşk’ın bu hafta yayınlanan yeni bölümünde; Aslı, Ferhat ve ailesinin tüm sırlarını açıklayacak mı? Yiğit tarafından tutuklanan Ferhat ile Aslı’nın yeni hesaplaşması nasıl sonuçlanacak? İkili arasındaki meydan okumanın kazananı kim olacak? gibi sorular yanıt buldu. Siyah Beyaz Aşk dizisi 8.bölüm sonrasında; dizinin devamının nasıl gelişeceğini, bir sonraki sahnede kendilerini nelerin bekleyeceğini merak eden izleyiciler 9.bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmadığını araştırmaya başladı.

siyah beyaz aşk

Aslı ile Ferhat birlikte el ele verip Ferhat’ın kardeşi Gülsüm’ü kurtarmak için canla başla birlikte hareket ettiler. Ancak yayınlanan yeni bölümde Aslı’nın şoke eden hamlesi diziye damgasını vurdu. Aslı, Ferhat’ın etkisinden rahatsız olduğunu sert bir dille ifade etmesi ve Ferhat’ın etrafındaki herkese zarar verdiğini ve olmadığı biri gibi davranmak zorunda kaldığını dile getirmesi sonrasında tüm gizli gerçekleri Savcı Yiğit’e anlatmaya karar vermiştir. Bunu öğrenen Yiğit ise, Ferhat’ı tutuklamaları için polislere emir verdi ve Ferhat’ın güvenlik güçleri tarafından götürülmesini istedi. Peki, Savcı Yiğit’in Ferhat’ı tutuklaması sonrasında Ferhat ile Aslı yol ayrımına girecek mi?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin 9.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Siyah Beyaz Aşk dizisiyle ilgili merak edilen tüm soruların yanıtlarına haber7.com’dan erişebilirsiniz.

siyah beyaz aşk

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİ 9.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

SİYAH BEYAZ AŞK 9.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

İbrahim Çelikkol (Ferhat) ve Birce Akalay (Aslı)’ın başrollerini üstlendiği Siyah Beyaz Aşk dizisinin 9.bölümü 11 Aralık Pazartesi günü 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

siyah beyaz aşk ile ilgili görsel sonucu

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİNİN KONUSU

Erkeğin kararmış kalbine çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer.  Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

İbrahim Çelikkol

Birce Akalay

Kıvanç Kasabalı

Ece Dizdar

Muhammet Uzuner

Arzu Gamze Kılınç

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun