Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Star TV ekranlarının her hafta ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Fazilet Hanım ve Kızlar dizisinin 30. yeni bölümü, 6 Ocak Cumartesi yani bu hafta ekranlarda olmayacak. Peki, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 30. yeni bölümü bu hafta neden yayınlanmayacak? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm tarihi ne zaman? İşte, tüm detaylar...

Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?
Fazilet Hanım ve Kızları 30. bölüm bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?
GİRİŞ 12.01.2018 08:51 GÜNCELLEME 12.01.2018 08:51

Sevilen ve büyük bir ilgiyle takip edilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin, 6 Ocak 2018 Cumartesi tarihli yayın akışında 30. yeni bölümünün bu hafta ekranlarda yer almayacağı görünüyor. Fazilet Hanım ve Kızları  dizisinin yeni bölümünün bu hafta Star TV ekranlarında olmayacağının belirtilmesinin hemen ardından yeni bölümünün neden yayınlanmadığı ve Fazilet Hanım ve Kızları  dizisinin 30. yeni bölümünün ne zaman izleyicilerle buluşacağı merak edilerek sorgulanmaya başladı. Peki, her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 30. yeni bölümü neden bu hafta yayınlanmayacak? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin heyecanla beklenen 30. yeni bölümü ne zaman ekranlarda olacak? Fazilet Hanım ve Kızları'nın 30. yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Fazilet Hanım ve Kızları dizisine ilişkin tüm detaylar...

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 30. YENİ BÖLÜM BU HAFTA NEDEN YAYINLANMAYACAK?

Fazilet Hanım ve Kızları bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yılbaşı haftası nedeniyle yayınlanmayan dizinin yeni bölümü 13 Ocak Cumartesi günü izleyici karşısına çıkacak.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 30. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 30. yeni bölümü 13 Ocak Cumartesi günü saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

İlgili resim

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fazilet ve Hazan, Ece’ye kavuşmayı bekliyor...

Ne Fazilet ne de Egemen’ler cephesi Gülten’in sahte itirafından tatmin olmuş değilken Hazım’ın kendine gelmeye başlaması Yasemin’i iyice panikletir. Hapishanede yaşanan trajediden henüz haberdar olmayan Fazilet ve Hazan, heyecanla Ece’ye kavuşmayı beklerken Selin, zehirli ilaçlar yüzünden köşeye sıkışmak üzeredir.

Büyük kavuşma gerçekleştiğinde Fazilet kızının yaşadıklarının hesabını sormaya kararlıdır. Kendini toplamaya çalışan Hazım’ın yaşananları öğrenmesi ise hem yalı hem de aile içindeki dengeleri yeniden değiştirir. Sinan Hazan’ın kırılan kalbini onarmaya çalışırken Hazan ise Sinan’a karşı gardını indirmez. Sinan’ın iş hayatıyla ilgili aldığı bir karar ise hayatlarına yepyeni bir sokar. Diğer yanda Yağız’dan gördüğü desteği unutmayan Hazan, Kerime’ye verdiği söz yüzünden zor durumdadır. Yağız’ı korumak için attığı adım hem Kerime’yi hem de Yağız’ı karşısına almasına sebep olur. Hazan’ın tüm çabasına rağmen Yağız, bir anda hayatının gerçeği ile burun buruna kalırken, Fazilet ve Ece’nin hedefinde ise Yasemin vardır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Saffet Sancaklı kürsüden fena saydırdı!
Kripto FETÖ’cüler yakalandı!