Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Aslı ölümle burun buruna!

Kanal D ekranlarının iddialı projelerinden olan Siyah Beyaz Aşk dizisi, verdiği 1 haftalık aranın ardından 8 Ocak Pazartesi akşamı sabırsızlıkla beklenen 12. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu.Siyah Beyaz Aşk dizisinin soluk soluğa izlenen 12. yeni bölüm yayınlanmasının sonrasında 13. bölüm fragmanı için sorgulamalara başlandı. İşte, Siyah Beyaz Aşk dizisinin 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Aslı ölümle burun buruna!
Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Aslı ölümle burun buruna!
GİRİŞ 17.01.2018 11:56 GÜNCELLEME 17.01.2018 11:56
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Baş rollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ın üstlendiği Siyah Beyaz Aşk; heyecan, aksiyon ve sürprizlerle dolu 12. yeni bölümüyle 8 Ocak Pazartesi akşamı izleyicisinin karşısına geçti. Siyah Beyaz Aşk dizisinin bu hafta ekranlara taşınan son bölümünde, Aslı ve Ferhat karşılaştıkları tüm tehlikeler karşısında birbirlerine daha güçlü tutunarak aralarındaki duygusal bağı giderek artırırlar. Ve her ne olursa olsun karşılıklı derin hisleri sayesinde birbirlerinin asla kopamazlar. Siyah Beyaz Aşk dizinin Kanal D ekranlarına gelen 12. yeni bölüm sonrasında izleyiciler merakla, ''Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?'' şeklinde sorgulamalarını hızlandırdı. İşte, heyecanla beklenen Siyah Beyaz Aşk 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Siyah Beyaz Aşk dizisinin son bölümünde neler yaşandı? İşte, tüm detaylar...

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜM KANAL D’DEN İZLEMEK İÇİN TIKLA!

siYAH BEYAZ AŞK 12. bölüm ile ilgili görsel sonucu

SİYAH BEYAZ AŞK 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

SİYAH BEYAZ AŞK 13. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Siyah Beyaz Aşk, 13. Yeni bölümü 15 Ocak Pazartesi günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

İlgili resim

SİYAH BEYAZ AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Siyah Beyaz Aşk son bölümde Aslı'yı, Namık Emirhan'dan korumaya çalışan Ferhat büyük bir tehlikeye düşmesine neden olur! Aslı'yı kurtaran ise her zamanki gibi Ferhat'tan başkası değildir. Aslı'nın ailelerinin içine girdikten sonra başlarına her türlü belanın geldiğini düşünen Namık Emirhan onu ortadan kaldırmaya karar verir. Fakat bu kez karşısında Ferhat engelini bulur. Aslı ile farklı nedenlerden dolayı evlense de ona aşık olduğunu düşünen Namık Emirhan, Aslı'nın eski defterlerini açar ve geçmişinden bulduğu izi peşine takar.

Dayısı Namık Emirhan'ın, Aslı'yı hedef aldığını öğrenen Ferhat, onun güvende olabilmesi için gitmesini ister. Aslı için her şey giderek çözülmeyecektir. Hayatı büyük bir tehlikeye giren Aslı'nın yardımına yine Ferhat yetişir. Üstelik bu kez aralarında gizli, saklı hiçbir duygu kalmayacaktır! 

YORUMLAR 1
  • hayal et 1 yıl önce Şikayet Et
    Güzel hayalet
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Maduro çağrı yaptı! Yüz yüze görüşmek istiyorum
Beşiktaş 2. yarıya farklı başladı!