Çocuklar Duymasın 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölüm özeti!

Kanal D ekranlarının yediden yetmişe geniş izleyici kitlesine sahip Çocuklar Duymasın dizisinin heyecanla beklenen 31. bölümü ekranlardaki yerini aldı. Son bölümde; Meltem ve Haluk, Havuç’un gizemli kız arkadaşının Tutku olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kalıyor. Hareketli dakikaların yaşandığı son bölümün yayınlanmasının ardından yeni bölüm fragmanı sorgusuna geçildi. İşte, Çocuklar Duymasın 32. yeni bölüm fragmanı...

Çocuklar Duymasın 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölüm özeti!
Çocuklar Duymasın 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Son bölüm özeti!
GİRİŞ 12.03.2018 13:26 GÜNCELLEME 12.03.2018 13:26

Kanal D ekranlarının reyting sıralamasında zirvedeki yerini koruyan uzun soluklu projesi Çocuklar Duymasın 31. bölümüyle 11 Mart Pazar akşamı izleyicisini ağırladı. Çocuklar Duymasın son bölümde; sahtekar yüzü ortaya çıkan Tutku, bitip tükenmez hırs ve intikam duygularının etkisiyle Haluk ve Meltem’in başına yeniden bela olmaya devam ediyor. Tutku’nun Haluk ve Meltem üzerindeki ardı arkası kesilmeyen tehlikeli oyunlarını sürdürdüğü son bölümün ekranlara taşınmasıyla birlikte yeni bölüm fragmanı, en son gelişmeler hakkında fikir sahibi olmak isteyen izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte, yılların vazgeçilmez dizisi haline gelen Çocuklar Duymasın 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Öte yandan bu hafta yayınlanan bölümde, Sınırları giderek aşan Tutku, bu sefer de ailenin diğer üyesi Havuç’la samimiyet kurarak Haluk ve Meltem’in arasına sinsi bir şekilde sızmaya çalışıyor. Bu doğrultuda hem görünüm hem de kimlik olarak bambaşka birine bürünüp kendini farklı biriymiş gibi tanıtarak Havuç’un kız arkadaşı olan Tutku, Meltem ve Haluk’un karşısına çıkarak yeniden tehlike saçmaya başlıyor. İşte, Çocuklar Duymasın son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylı bilgiler haber7.com’da…

ÇOCUKLAR DUYMASIN 32. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 

 

Yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Bora Tekay'ın oturduğu Çocuklar Duymasın 32. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 

ÇOCUKLAR DUYMASIN 32. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Baş rollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Gönenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Alparslan Özmol, Şükrü Koruyucu, Alp Eren Khamis, Öykü Güven, Süleyman Yağcı, Ferdi Akarnur üstlendiği Çocuklar Duymasın 32. yeni bölümüyle 18 Mart Pazar günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

çocuklar duymasın

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tutku, Meltem onun gerçek yüzünü ortaya çıkardığında bir söz vermişti. Geri dönecek ve Meltem’in korkulu rüyası olacaktı. Tutku sözünü tuttu, baştan aşağıya değişti. Bambaşka bir insan oldu. Havuç’la samimi arkadaş oldu... Şimdi sıra ailenin içine girmesindeydi.

Başta Haluk ve Meltem olmak üzere, günlerdir herkes, Havuç’un arkadaşı Alev’i merak ediyordu. Büyük buluşma sonunda yaşanıyor. Meltem ve Haluk'un özel fotoğrafları internete düşer. Kimin paylaştığı mechul olsa da Haluk bu durumdan çok mutsuz olur. Remzi ve Kadriye, mutlu bir birlikteliğe adım atmak üzeredir. Fakat önce çıkartmaları gereken maskeler vardır. Tuna, reklam projesinde Hüseyin ve Şükrü'yü reklam yüzü yapmak ister. Bu teklifi geri çevirmeyen Hüseyin ve Şükrü, artık ünlü sayılabilirler.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İtiraf gibi duyuru: Türkçe bilen ajan arıyoruz!
Rusya'dan kritik hamle! İsrail'in korktuğu oluyor