'Kızım ve Ben' için geri sayım başladı...

Başrollerini Cemal Hünal ve İrem Helvacıoğlu'nun üstlendiği ve 6 Nisan 2018'de vizyona girecek olan 'Kızım ve Ben' filminin galası 3 Nisan 2018'de yapılıyor.

GİRİŞ 02.04.2018 12:24 GÜNCELLEME 02.04.2018 12:25

Kızım ve Ben filmi Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu ve Zülal Memişoğlu'nun yanı sıra İskender Bağcılar, Gizem Hatipoğlu, Emre Özcan, Cem Cücenoğlu, Cengiz Kurtoğlu ile Ömür Arpacı gibi isimleri de kadrosunda bulunduryor.

"Kızım ve Ben"in yönetmenliğini ve senaryosunu Murat Gürvardar üstleniyor. Filmin görüntü yönetmenliğini Muharrem Dokur yaparken, filmin yapımcılığını ise Burak Memişoğlu üstleniyor.

 

 

KONUSU

Gerçek bir yaşam hikâyesinden sinemaya uyarlanan film aile bağlarının sarsılışını konu ediniyor. Doruk, varlıklı bir ailenin tek çocuğudur. En büyük hayali polis olmak olan Doruk bu hayalini de gerçekleştirir ve akademiden birincilikle mezun olur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap'la kısa sürede bir kız çocuk sahibi olurlar. Ancak küçük Zeynep'in doğuşunun ardından Serap evi terk eder. Kahraman bir özel harekât polisi olan Doruk hem işini hem kızının bakımını üstlenir. Nihayet kızıyla sarsılmaz bir bağ kurduklarında ise Serap geri dönecek ve herkes için zorlu bir alışma süreci başlayacaktır.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İstanbul'da dev operasyon: 210 askeri personel hakkında gözaltı kararı
Savunma Sanayi Başkanı paylaştı! Yakında geliyor...