ATV 8. Gün dizisi final mi yapıyor? Dizinin bitme sebebi ne? Reytinglerde...

Atv ekranlarında Pazartesi günleri seyirci ile buluşan 8. Gün dizisinin final yapacağına dair çıkan iddialar izleyenleri meraklandırdı. Usta oyuncuların yer aldığı başarılı yapım, reyting kurbanı oldu ve yayınlanan ilk üç bölümünde beklenen reyting sonuçlarının altında kaldı. Peki 8. Gün dizisi final mi yapıyor?

ATV 8. Gün dizisi final mi yapıyor? Dizinin bitme sebebi ne? Reytinglerde...
ATV 8. Gün dizisi final mi yapıyor? Dizinin bitme sebebi ne? Reytinglerde...
GİRİŞ 24.04.2018 17:42 GÜNCELLEME 24.04.2018 17:42

Atv ekranlarında 19 Mart Pazartesi günü izleyici karşısına çıkan Ay Yapım imzalı 8. Gün dizisi reytinglerde beklediği sonucu alamadı. Beklenen reyting oranının altında kalan 8. Gün dizisi, ilk bölümü ile reyting sıralamalarında 16. sırada yer bulabildi. Peki 8. Gün dizisi final mi yapacak?

8.gün

 

 

8. GÜN DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

 8. Gün dizisi yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı senaryosunu Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu’nun yazdığı başrollerini Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Sermet Yeşil, Gökçe Yanardağ ve Pınar Göktaş gibi başarılı isimlerin paylaştığı iddialı bir yapım olarak izleyici karşısına çıktı. Ancak Pazartesi akşamları reyting sıralamalarında birinciliği kaptırmayan Çukur dizisi 8. Gün dizisini gölgesinde bıraktı. 

8.gün

Dizi ilk bölümü ile Total de 2.97 reytingle 16. AB de 2.77 reytingle 14. ve ABC de ise 3.11 reyting ile 14. sırada yer alabildi. Yayınlanan diğer bölümler de başarıya ulaşması beklenilen 8. Gün dizisinden gün geçtikçe kötü haber gelmeye başladı. 2 Mart Pazartesi günü yayınlanan 3. bölümü, reyting sıralamasında 20. sıraya düştü. Reytingleri kötü giden dizinin finali ile ilgili henüz yapım şirketinden bir haber yayınlanmadı.

8.gün

8. GÜN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Bahar, zeki, hayat dolu, neşeli bir kızdır. Zenginlik içinde büyümüştür. Kocasıyla birlikte mutlu bir hayatı varken bir gün her şey tersine döner. Agna Şirketi’nde yazılım mühendisi olarak çalışan annesi Şehnaz öldürülmüştür. Bahar güvenli hayatından karanlık bir dünyaya savrulur.

Annesini öldürenler, bilmediği bir nedenden dolayı şimdi Bahar’ın peşindedir. Bahar, bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da annesinin cinayetinin ardındaki sır perdesini aralamaya çalışır. Sürprizlerle dolu bu serüvende yolu ummadığı biriyle kesişir. Eli kanlı bir mafya eskisi olan Hayati’yle işbirliği yapmak zorunda kalır. Bu zorunluluk zamanla ikisininde hiç hesaba katmadığı kuvvetli bir bağa dönüşür. Bu bağ adeta iki farklı dünyanın çarpışması gibidir. Hayati, Bahar sayesinde içindeki temiz duyguları keşfederken Bahar ise kendi karanlık tarafıyla yüzleşir.

YORUMLAR 6
 • zeynep 2 gün önce Şikayet Et
  kaldırıldı galiba yok ekranlarda çok guzel kaliteli diziydi reyting kurbanı oldu
  Cevapla
 • Filiz 4 gün önce Şikayet Et
  Çok güzel bir dizi kaldırılırsa çok yazık olacak.
  Cevapla
 • fatma 1 hafta önce Şikayet Et
  çok güzel bir dizi niye kalkıyor anlamsız...izlediğim üç diziden biriydi...ufak tefek cinayetler,vatanım sensin ve bu dizi
  Cevapla
 • Büşra 2 hafta önce Şikayet Et
  Gününü değiştirsenler bence harika bir yapım çok güçlü karakterler var cumartesi akşamı olsa
  Cevapla
 • Mert 2 hafta önce Şikayet Et
  maalesef reytingi yüksek dizilere bakınca bizim ülkemizde farklı dizilerin tutmasının pek mümkün olmadığı görülüyor. tutan diziler yoğun ajitasyon, duygu sömürüsü, kabadayılık, raconlu, ağalı, mafyalı küfürlü diziler bir de aşiret ve vurdulu kırdılılar. konusu bunların dışında olan diziler maalesef pek tutmuyor.
  Cevapla
 • Tuana 1 hafta önce Şikayet Et
  Sizinle aynı düşünüyorum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı adayını söyledi
En yetkili isim açıkladı! Milli füze geliyor