Cumhuriyet gazetesinden tehlikeli provokasyon

Cumhuriyet gazetesi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde gerçekleşen katliamın ardından yine bir provokasyona imza attı. Ruh hastası bir katilin işlediği cinayeti 'toplumsal ayrıştırma' olarak servis eden gazete Türkiye düşmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

GİRİŞ 06.04.2018 12:30 GÜNCELLEME 06.04.2018 12:30
Bu Habere 71 Yorum Yapılmış

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Eğitim Fakültesi'ndeki bir araştırma görevlisi, dekan yardımcısı, fakülte sekreteri, öğretim üyesi ve okutmanı silahla vurarak öldürdü.

Üniversitede çalışanları sürekli 'FETÖ'cü diye şikayet eden ve aslında kendisinin örgüt bağlantısı araştırılan Volkan Bayar fakülte binasının 3. katında Dekan Yardımcısı Mikail Yalçın, Fakülte Sekreteri Fatih Özmutlu, araştırma görevlisi Yasir Armağan ile öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Serdar Çağlak'ı silahla öldürdü, 3 kişiyi yaraladı. 

 

 

CUMHURİYET OLAYI ÇARPITTI 

Cumhuriyet gazetesi bu olayı toplumsal ayrıştırmanın ürünü olarak servis ederek yine her zaman yaptığı işi yaptı. Aslında toplumu ayrıştırmak için her türlü provokasyonu ise bu gazete yaptı. Charlie Hebdo'nun karikatürünü yayınlayarak toplumda büyük bir infial oluşturmak isteyen, devletin mahrem bilgisi olan MİT tırları görüntülerini yayınlayan ve ülkesini sürekli kötü göstermeye çalışan "Cumhuriyet" bir katliam haberi üzerinden ülkede kaos yaratmaya çalışarak kirli yüzünü gözler önüne serdi.

 

YAZDIR
YORUMLAR 71
 • ömer okumuş 11 ay önce Şikayet Et
  bölücü gazetenin yönetinine kayyum atansın artık
  Cevapla
 • Necati 55 11 ay önce Şikayet Et
  Cumhuriyet gazetesi bu ülkeyi bölmek için elinden geleni yapıyor ama Allah onlara bu fırsatı vermeyecek inşallah.
  Cevapla
 • adsız 11 ay önce Şikayet Et
  bu paçavra yı dün bedava dağıtıyorlardı
  Cevapla
 • CESUR YÜREK 11 ay önce Şikayet Et
  Cumhuriyet gazetesi=FİTNE...
  Cevapla
 • CESUR YÜREK 11 ay önce Şikayet Et
  Tam bir algı operasyonu...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Özhaseki tehdit mesajlarını tek tek açıklayıp sert konuştu...
El ele verdiler kolunu kaptırdı! HDP doymadı meğer...