Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101.bölümde neler oldu? EDHO son bölüm ATV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100.bölümü ile ATV ekranlarındaydı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Meryem'in hastalığını öğrenen Hızır, kendisinden nefret etmesi pahasına karısını yaşatmak için bir oyun oynar. Nefes kesen son bölümünün ardından gelen, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101.bölüm fragmanı...

GİRİŞ 02.05.2018 09:01 GÜNCELLEME 02.05.2018 09:01
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100.bölümde; Çakırbeyli ailesinin Hızır'dan sakladığı gerçekler gün yüzüne çıkar. Canından çok sevdiği karısının hasta olduğunu öğrenen Hızır, gözünü kırpmadan çocuktan vazgeçmesi için Meryem'i ikna etmeye koyulur. Ancak Meryem hiç oralı değildir, canı pahasına evladını doğurmak ister. Bunun üzerinde Hızır ise, ucunda onun nefretini kazanmak dahi olsa bir oyun çevirecektir. Öte yandan fırtınanın devam ettiği masada Yaşar Ünal'ı düşman ilan ederken, ortaya çıkan gerçekler iddiasını destekleyecektir. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından, merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 101.BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 101.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Tarık Ünlüoğlu gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101.bölümü ile 1 Mayıs Salı akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 100.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeyli hanesinin içinde saklanan büyük sır çok fazla gizli kalamamış, nihayet Hızır'ın kulağına da ulaşmıştır. Enişte'den duyduklarından sonra soluğu Doktor Derya'nın yanında alan Hızır, tabii ki en sevdiği insanın ölüme doğru gitmesine göz yummayacaktır. Meryem'i çocuk sevdasından vazgeçirmek için derhal harekete geçer. Karısını yaşatmak için kurduğu oyunlar kendinden nefret etmesine sebep olacaksa da yapılması gereken neyse onu yapacaktır. Ekrem ve Reşit ortaklığında birlikte yapılan planlar için düşünceden eyleme geçme zamanı gelmiştir. Düşmanını çok iyi tanıyan Ekrem, hevesli davranmaktansa temkinli gitmenin gerekliliğinin bilincindedir. Bu ortaklığın sonuçlarını hesap eden Çakırbeyliler de, gelecek tehlikelere karşı bir an önce önlem almak gerektiğini bilirler. Masada bitmek tükenmek bilmeyen bu düşmanlıkların Ünal Kaplan'ın oyunu olduğunu düşünen Yaşar, baş düşmanını ilan eder. Hakkı'nın ölüm emrinden habersiz olan Ünal'ın buna karşılık Hızır'a sergilediği tavır da bu ihtimali kuvvetlendirir.

YORUMLAR 1
  • han 1 yıl önce Şikayet Et
    ben turkmenim bu diziyi çok seviyorum ben super bir dizi meryemi çok seviyorum ❤❤❤
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Bakan Çavuşoğlu paylaştı! Duygulandıran görüntüler
New York tüm ülkeleri geride bıraktı! Rekor sayıda ölümler