Sen Anlat Karadeniz 18.bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz son bölüm ATV'de

Sen Anlat Karadeniz 17.bölüm ATV'de ekrana geldi. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Cemil intikamını almak için Tahir'i kanlar içinde bırakıyor. Nefes'in kızı Ceylan'ı bulan Tahir yaşayacak mı? Peki, nefes kesen Sen Anlat Karadeniz 17.bölümün ardından, merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

GİRİŞ 24.05.2018 09:00 GÜNCELLEME 24.05.2018 10:02
Bu Habere 52 Yorum Yapılmış

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 17.bölümü seyirci ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz 17.son bölümde; Vedat'ın öfkesinin son kurbanı Mercan olmuştur. Planı tıkır tıkır işlerken tam tahmin ettiği gibi Cemil soluğu Tahir'in yanında alır. Mercan hastanede ölüm kalım savaşı verirken Tahir de kanlar içinde yerdedir. Vedat'ın Ceylan'ı sakladığı yerde yaşam savaşı veren Tahir onunla karşılaşır. Nefes'i kızına kavuşturmak için yemin eder. Diğer taraftan intikamını aldığını düşünen Cemil, Kaleliler'e Tahir'i öldürdüğünü söyler. Nefes'in acı çığlıkları bütün Karadeniz'i inletir. Seyirciyi ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz son bölümün ardından, merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

SEN ANLAT KARADENİZ 18.BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 18.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Aslantepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 18.bölümü ile 23 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

SEN ANLAT KARADENİZ 17.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ile Nefes'in sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilir. Vedat'ın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemektedir. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedat'ın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahir'e nefretinde bulur. Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştır. Tüm Karadeniz'i susturan cesareti tek bir şeye söz geçiremez; vicdanına! Sevdiğine deva olma sırası Nefes'tedir.

Tahir'in deli fırtınasını sadece Nefes'in şefkati ve inadı dindirecektir. Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylan'ı, Nefes'e kavuşturmanın mücadelesini vermektedir. Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemil'in, intikam için peşinde olduğudur. Tahir'in merhameti mi, Cemil'in intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?

YORUMLAR 52
 • ışılay 6 ay önce Şikayet Et
  19 Bölüm'de neler olacak acaba
  Cevapla
 • dilara 6 ay önce Şikayet Et
  Dizi bi harika
  Cevapla
 • fert 6 ay önce Şikayet Et
  bitmesin inşallah
  Cevapla
 • makbule selda cura 6 ay önce Şikayet Et
  bu diz çoooook güzel bitmesin atv ilk defa bukadar güzel dizi çıkardı bitmesin bari
  Cevapla
 • Sahika 6 ay önce Şikayet Et
  Hazan ile yağız arasın da büyük bir aşk vardır Her şey çok değişecek sinan şimdi ne yapacak gerçekler ortaya artık çıktı ama çok guzel olacak sinan herkesi çok ama çok guzel olacak dese de kim de olacani bilmez sinan artık çok sıkmaya başladı hazan ve yağız mutlu olacaklar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Meclis'te kürsüye çıkan vekile öpücük attı!
Rusya hava sahasını Türkiye'ye açacak mı?