Kurtlar Vadisi Necati Şaşmaz hem dizi hem sinema projesinde olacak...

Bir dönemlerin efsane haline gelmiş yapımlarından Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar rolünü üstlenen Necati Şaşmaz hayranlarına 2 yeni projesini duyurdu. Kurtlar Vadisi'nin simgelemiş karakterlerinden Necati Şaşmaz, müjdeli gelişmeyi aktararak Kurtlar Vadisi değil ama hem dizi hem de film projesinin olacağını açıkladı.

Kurtlar Vadisi Necati Şaşmaz hem dizi hem sinema projesinde olacak...
Kurtlar Vadisi Necati Şaşmaz hem dizi hem sinema projesinde olacak...
GİRİŞ 15.10.2018 09:34 GÜNCELLEME 15.10.2018 09:34
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Geçmiş dönemlerde milyonlarca izleyici kitlesinin bizzat yakından takip ettiği Kurtlar Vadisi isimli dizi projesinde canlandırdığı Polat Alemdar karakteriyle hemen herkesin hafızalarına kazınmış bir isim olan Necati Şaşmaz, hayranlarına 2 yeni projesini duyurdu. Televizyon ekranlarının uzun soluklu ve güçlü yapımları arasına imzasını atan Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar rolüyle fenomen karakter olarak akıllarda kalıcı iz bırakan Necati Şaşmaz, üstleneceği projeler hakkında müjdeli gelişmeleri aktararak şimdiki dönemde Kurtlar Vadisi projesinde değil fakat hem dizi hem de film projesinde yer alacağı yönünde açıklamalar gerçekleştirdi.

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel'e suç duyurusu! Engelli Derneği...

 

Geniş yelpazedeki seyircinin takdirini ve beğenisini kazanan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, beyaz perdeye taşınan ''İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi'' isimli sinema filminin galasına katılarak burada yeni projelerine dair önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Kurtlar Vadisi'nin kilit oyuncusu Necati Şaşmaz, ''Nöbet'' adında yepyeni bir dizi projesinin olacağını, öte yandan yakın zaman içerisinde bir de sinema projesinin olacağını sevenlerine duyurdu. İşte, o açıklamalar...

KURTLAR VADİSİ DEĞİL AMA, YEPYENİ BİR DİZİ VE SİNEMA FİLMİ PROJESİ…

Galada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, hayranlarına yeni bir dizi müjdesi verirken, bu projenin Kurtlar Vadisi olmayacağını söyledi. Yeni bir dizi projesinin olduğunu söyleyen Necati Şaşmaz, "Bir dizi projemiz var. İnşallah bir de, yakın zamanda sinema filmi projemiz olacak, hepsi sırayla tabi ki. Kurtlar Vadisi değil. Nöbet isimli dizi olacak inşallah. Antalya civarında çekilecek dizimiz. Ben de artık çok animasyon yapmak istiyorum. Çünkü çocukların eğitimine, öğretimine önem verdiğimiz günlerdeyiz. İzleyici filmler yaptığımız gerektiğini düşünüyorum. Benim zamanımda Adile Naşit'lerin anlattığı masallar vardı. Keloğlanımız vardı ama çizgi filmi değildi. Diğer çizgi filmleri hatırlatmak bile istemiyorum çünkü kültür emperyalizmi vardı. İnşallah ona karşın böylesi güzel ürünlerimiz var" şeklinde ifadelere yer verdi.

ETİKETLER
necati şaşmaz
YAZDIR
YORUMLAR 6
 • Dadas 5 gün önce Şikayet Et
  Busaatten sonra kendınız izler siniz çok filim var dizimi bekliyeceyız işimiz YÖK da YÖK basli yok bilmem ne başlamasın bence
  Cevapla
 • 66li 5 gün önce Şikayet Et
  Bence bisey yapmasan daha iyi..
  Cevapla
 • adsız sofi 5 gün önce Şikayet Et
  polat.kitlen pusuda bekliyor seni merak etme ama adam gibi bir projeyle dön.ok.
  Cevapla
 • AYKIRI 5 gün önce Şikayet Et
  kurtlar vadisi yoksa neyleyim diğerlerini.
  Cevapla
 • fatih 6 gün önce Şikayet Et
  kutlar vadisi adı altında çekilen sinema filmleri çok kalitesiz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Trump sinyali verdi: İsterse gidebilir
Arda Turan için çok ağır sözler!