Muhteşem İkili 3.bölüm fragmanı geldi: MKC-Barca, ölümle pençeleşiyor!

Muhteşem İkili 2.bölümde; MKC ve Barca'ya kurulan kumpasla birlikte ceza evine girmelerinin ardından bu kez de içerideyken başlarına yeni bela aldılar. Muhteşem İkili son bölümde; MKC ve Barca hem büyük tuzaktan kurtulmak hem de kendilerini sağlama almak için harekete geçti. İşte, Muhteşem İkili 3.bölüm fragmanı geldi.

Muhteşem İkili 3.bölüm fragmanı geldi: MKC-Barca, ölümle pençeleşiyor!
Muhteşem İkili 3.bölüm fragmanı geldi: MKC-Barca, ölümle pençeleşiyor!
GİRİŞ 09.11.2018 21:45 GÜNCELLEME 09.11.2018 21:45

Muhteşem İkili 3.bölümde; Demiray tarafından ustalıkla planlanan komplo sonrasında MKC ve Barca ikilisi kendilerini beklenmedik bir şekilde ceza evinde bulması sahne oldu. Muhteşem İkili son bölümde; hakkında ileri sürülen asılsız iddialar sonucu hapse atılan ve buradaki mevcut tüm zorluklara göğüs geren MKC ve Barca, bir evvel kurtulmak adına hem atışmaya her zamanki gibi devam edip hem de aralarında beyin fırtınası yaparken, başları içerideyken de büyük bir belaya girdi. Hain planlarına aralık vermeden devam eden, kötü emellerini başarılı bir şekilde nihayete erdirebilmek üzere iki polisin sonunu hazırlamak isteyen Demiray'ın ceza evindeki adamları aldıkları talimatla MKC ve Barca'yı ortadan kaldırma operasyonu gerçekleştirdi, bununla birlikte MKC içerideyken ailesinin can güvenliğiyle ilgili husumetlileri tarafından tehdit edildi. Çok uzun yıllardır aralarında düşmanlık durumu olan Feridun, Sadri ile yüzleşerek MKC ve Barca’nın ceza evinde kaçırmak için yardım talep etmesi üzerine Neslihan’ın avukat görünümünde hapishaneye giriş yaparak Barca ile görüşüp oradan kurtulabilmelerini sağlayabilecek pusulayı teslim etmesiyle birlikte Barca'nın faaliyete geçmesinin akabinde Muhteşem İkili 3.bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı bilgisine erişmek üzere sorgulamalar artış kazanmaya başladı. İşte, kendilerine bombalı saldırı gerçekleştirilen MKC ve Barca'nın ölümle burun buruna gelmesinin sahne olduğu Muhteşem İkili 3.bölüm fragmanı yayınlandı.

MUHTEŞEM İKİLİ 3.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu, senaryosunu ise Emre Özdür ve Başar Başaran kaleme aldığı Muhteşem İkili 3.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

MUHTEŞEM İKİLİ 3.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunu; Kerem Bursin (Mustafa Kerim Can-MKC) ve İbrahim Çelikkol (Mert Barca), Öykü Karayel (Mustafa Kerim Can'in özgür ruhlu kız kardeşi), Zafer Algöz ve Öykü Karayel ( Mustafa Kerim Can'ın başarılı bir avukat olan eski eşi Yağmur), Engin Şenkan (Mert Barca'nın emekli emniyet amiri babası Feridun Barca) ve Eren Hacısalihoğlu (Demiray Hazan) oluşturduğu Muhteşem İkili 3.bölümüyle 15 Kasım tarihinde saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yer alacak.

muhteşem ikili

MUHTEŞEM İKİLİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Muhteşem İkili son bölümde; Barca ve MKC, kendilerine kurulan tuzak sonrası düştükleri hapishanede düşmanlarıyla amansız bir savaş veriyor! MKC ve Barca, Demiray’ın kurduğu akıllıca tuzak sonucunda hapse girerler. İçerisi MKC ve Barca’nın tutukladıkları ve onlardan nefret eden mahkumlarla doludur. İkili hem onlara kurulan tuzağı ortaya çıkarmak ve aklanmak, hem de canlarını korumak zorundadır.

Köpek Sadri’nin ortaya çıkması ile işler karışıyor! Polis okulundan hocaları meşhur Köpek Sadri’nin kaçış planının içine girmesiyle işler iyice karıştıracaktır. Sadri’nin gelişi ile Demiray’ın muhteşem ikiliye geçmişten bu yana beslediği gizli nefretin sebebi gün yüzüne çıkacaktır. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İşte Türkiye'nin makineli tüfekli İHA'sı
Kalaşnikof Rus ordusu için üretti!