Nöbet 7/24 ne zaman, çarpıcı fragmanı duyuruldu! Güçlü oyuncu kadrosu!

Kurtlar Vadisi dizi projesiyle ekranlarındaki usta oyunculuk performansını uzun soluklu sergileyen Necati Şaşmaz'ın Nöbet 7/24 adındaki projesinin detayları netliğe kavuştu. Necati Şaşmaz'ın başrol koltuğunda oturacağı Nöbet 7/24 oyuncu kadrosu belirlendi. Pana Film imzasıyla Nöbet 7/24 ne zaman hangi tarihte başlayacak?

Nöbet 7/24 ne zaman, çarpıcı fragmanı duyuruldu! Güçlü oyuncu kadrosu!
Nöbet 7/24 ne zaman, çarpıcı fragmanı duyuruldu! Güçlü oyuncu kadrosu!
GİRİŞ 22.01.2019 11:23 GÜNCELLEME 22.01.2019 11:24
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Kurtlar Vadisi isimli dizi projesindeki canlandırdığı Polat Alemdar rolüyle simgeleşen Necati Şaşmaz'ın Nöbet 7/24 adındaki sürpriz projesinin ayrıntıları kesinlik kazandı. Televizyon ekranlarının ilgiyle takip edilen ve izleyici kitlesinin takdirini-beğenisini yüzlerinden Necati Şaşmaz'ın baş rolünü üstleneceği polisiye konusunun işleneceği Nöbet 7/24 adlı yapımın oyuncu kadrosu belirlendi. Peki, yapımcılığını Necati Şaşmaz'ın üstleneceği Pana Film imzasıyla yeni yayın döneminde seyircisini ağırlayacak, gerek projeye renk katacak oyuncu kadrosu gerekse sürükleyici olay örgüsüyle iple çekilen Nöbet 7/24 ne zaman hangi tarihte başlayacak? İşte, Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek çekimlerin gerçekleştirildiği Nöbet 7/24 oyuncuları ve dizi projesi hakkında tutkunlarını yakından ilgilendirecek en son gelişmeler...

 

 

NÖBET 7/24 OYUNCULARI HANGİ İSİMLERDEN OLUŞUYOR? İŞTE, NÖBET 7/24 OYUNCU KADROSU...

Hem yapımcılık hem de baş rol koltuğunda televizyon ekranlarının aranan simalarından Necati Şaşmaz’ın yeni dizi projesi Nöbet 7/24 oyuncu kadrosunda; Saygın Soysal, Tuncay Beyazıt, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, Yurdaer Okur, Kaan Sevi ve İbrahim Kendirci gibi güçlü oyuncuların yer aldığının açıklaması yapıldı.

 

 

Tüm bunların yanı sıra Nöbet 7/24 oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim de transfer edildi. Usta sanatçı Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay'ın Jandarma Üsteğmen Oğuz Berhudar rolünü üstleneceğinin bilgisine ulaşıldı. Gökhan Gencebay, 20’li yaşların sonunda İzmirli çapkın bir jandarma üsteğmen karakteriyle seyircisini ağırlayacak.

NÖBET 7/24 FRAGMANI YAYINLANDI!

NÖBET 7/24 NE ZAMAN HANGİ TARİHTE YAYINLANACAK?

Çekimlerinin Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek gerçekleştirildiği ve polisiye konusunun işleneceği Necati Şaşmaz’ın Nöbet isimli sürpriz dizi projesinin Show TV ekranlarında yeni sezonda ekran serüvenine başlayacağı duyuruldu. Bununla birlikte Pana Film imzasıyla yayın hayatına başlangıç yapacak Necati Şaşmaz’ın yapımcılığındaki Nöbet dizisinin ne zaman hangi tarihte başlayacağına yönelik henüz resmi bir açıklama gerçekleştirilmemekle birlikte şu an için Ocak ayında televizyon ekranlarında yer alması beklenmektedir. Necati Şaşmaz’ın titizlikle çalışmalarını yürüttüğü Nöbet yayın tarihi açıklandığı takdirde haberimizin içeriğinde izleyici kitlesine aktarılacaktır...

nöbet 7/24 ne zaman hangi tarihte

NÖBET 7/24 DİZİSİ HAKKINDA EN SON GELİŞMELER...

Kurtlar Vadisi isimli bir dönemin efsane haline gelmiş projelerinden Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Nöbet 7/24 isimli dizi projesinin çekimlerini Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin’in de destekleriyle, Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek gerçekleştiriyor. Projenin çekimlerinde yararlanılması açısından askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar sağlandı. Tüm bunların yanı sıra polisiye yapımın çekimlerinde karakol olarak faydalanılan eski binalar için, onlarca kişi gece gündüz demeden çalıştı ve 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapıldı. Antalya’daki Elmalı halkının da seferber olduğu Nöbet 7/24 dizisinin yalnızca kamera arkasında 200 kişinin çalıştığı kaydedildi. Son olarak, Antalya bölgesinde ikamet eden oyuncuların da rol üstleneceği projede Cahit Kayaoğlu "Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu"yu, Ertuğrul Şakar ise "Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici"yi canlandıracak.

nöbet oyuncuları, nöbet oyuncu kadrosu

YORUMLAR 14
 • KARTAL 2 gün önce Şikayet Et
  nezman başlıcak 2018 dediniz yıl bitti halen şubat diyorlar bakalim artık
  Cevapla
 • FELLER 1 hafta önce Şikayet Et
  ya herzman diyorsunuz ocak şubat gecen yıldan beri filimi baslattirmadiniz bir türlü :(
  Cevapla
 • korkuteli li 1 hafta önce Şikayet Et
  elmalı diyorsunuz ama korkuteli bozova da bir dagda yapılıyor çekimler şuanda
  Cevapla
 • lal 2 hafta önce Şikayet Et
  hep yedek oyuncular ciddiye alınacak 5 tane . siz oyunculugu sabahlara kadar çalışarakmı yapıyorsunuz nöbet dizisi tutma kurtlar vadisi varken hindistanda ne zaman sinema filmi çekiliyorr ..
  Cevapla
 • Ahmet 2 hafta önce Şikayet Et
  aynen síradan bir oyuncuya ihtiyaç varsa hazírım ilnginç birisiyim 59 yaşındayím
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Gizemi asırlardır çözülemedi
Merkel ve Macron'dan 56 yıl sonra gelen sürpriz imza!