Nöbet 7/24 usta oyuncuları ve yayın tarihi! Necati Şaşmaz sürprizi...

Kurtlar Vadisi dizi projesiyle ekranlarındaki usta oyunculuk performansını uzun soluklu sergileyen Necati Şaşmaz'ın Nöbet 7/24 adındaki projesinin detayları netliğe kavuştu. Necati Şaşmaz'ın başrol koltuğunda oturacağı Nöbet 7/24 oyuncu kadrosu belirlendi. Pana Film imzasıyla Nöbet 7/24 ne zaman hangi tarihte başlayacak?

Nöbet 7/24 usta oyuncuları ve yayın tarihi! Necati Şaşmaz sürprizi...
Nöbet 7/24 usta oyuncuları ve yayın tarihi! Necati Şaşmaz sürprizi...
GİRİŞ 12.12.2018 09:23 GÜNCELLEME 12.12.2018 09:24
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Kurtlar Vadisi isimli dizi projesindeki canlandırdığı Polat Alemdar rolüyle simgeleşen Necati Şaşmaz'ın Nöbet 7/24 adındaki sürpriz projesinin ayrıntıları kesinlik kazandı. Televizyon ekranlarının ilgiyle takip edilen ve izleyici kitlesinin takdirini-beğenisini yüzlerinden Necati Şaşmaz'ın baş rolünü üstleneceği polisiye konusunun işleneceği Nöbet 7/24 adlı yapımın oyuncu kadrosu belirlendi. Peki, yapımcılığını Necati Şaşmaz'ın üstleneceği Pana Film imzasıyla yeni yayın döneminde seyircisini ağırlayacak, gerek projeye renk katacak oyuncu kadrosu gerekse sürükleyici olay örgüsüyle iple çekilen Nöbet 7/24 ne zaman hangi tarihte başlayacak? İşte, Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek çekimlerin gerçekleştirildiği Nöbet 7/24 oyuncuları ve dizi projesi hakkında tutkunlarını yakından ilgilendirecek en son gelişmeler...

 

 

Kardeş Çocukları ne zaman hangi tarihte başlıyor? Konusu ve oyuncuları!

NÖBET 7/24 OYUNCULARI HANGİ İSİMLERDEN OLUŞUYOR? İŞTE, NÖBET 7/24 OYUNCU KADROSU...

 

 

Hem yapımcılık hem de baş rol koltuğunda televizyon ekranlarının aranan simalarından Necati Şaşmaz’ın yeni dizi projesi Nöbet 7/24 oyuncu kadrosunda; Saygın Soysal, Tuncay Beyazıt, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, Yurdaer Okur, Kaan Sevi ve İbrahim Kendirci gibi güçlü oyuncuların yer aldığının açıklaması yapıldı.

NÖBET 7/24 NE ZAMAN HANGİ TARİHTE YAYINLANACAK?

Çekimlerinin Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek gerçekleştirildiği ve polisiye konusunun işleneceği Necati Şaşmaz’ın Nöbet isimli sürpriz dizi projesinin Show TV ekranlarında yeni sezonda ekran serüvenine başlayacağı duyuruldu. Bununla birlikte Pana Film imzasıyla yayın hayatına başlangıç yapacak Necati Şaşmaz’ın yapımcılığındaki Nöbet dizisinin ne zaman hangi tarihte başlayacağına yönelik henüz resmi bir açıklama gerçekleştirilmemekle birlikte şu an için Ocak ayında televizyon ekranlarında yer alması beklenmektedir. Necati Şaşmaz’ın titizlikle çalışmalarını yürüttüğü Nöbet yayın tarihi açıklandığı takdirde haberimizin içeriğinde izleyici kitlesine aktarılacaktır...

nöbet 7/24 ne zaman hangi tarihte

NÖBET 7/24 DİZİSİ HAKKINDA EN SON GELİŞMELER...

Kurtlar Vadisi isimli bir dönemin efsane haline gelmiş projelerinden Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Nöbet 7/24 isimli dizi projesinin çekimlerini Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin’in de destekleriyle, Antalya bölgesinde yepyeni bir kasaba inşa edilerek gerçekleştiriyor. Projenin çekimlerinde yararlanılması açısından askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar sağlandı. Tüm bunların yanı sıra polisiye yapımın çekimlerinde karakol olarak faydalanılan eski binalar için, onlarca kişi gece gündüz demeden çalıştı ve 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapıldı. Antalya’daki Elmalı halkının da seferber olduğu Nöbet 7/24 dizisinin yalnızca kamera arkasında 200 kişinin çalıştığı kaydedildi. Son olarak, Antalya bölgesinde ikamet eden oyuncuların da rol üstleneceği projede Cahit Kayaoğlu "Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu"yu, Ertuğrul Şakar ise "Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici"yi canlandıracak.

nöbet oyuncuları, nöbet oyuncu kadrosu

YORUMLAR 4
 • Ülküm 6 gün önce Şikayet Et
  Şu anda,piyasada olan asker polis dizileri gibi olursa seyretmem gibi,çünkü öyle çok dizi var ama ben seyretmiyorum,bakalım görelim.kurtlar vadisi gibi derin mevzular olsaydı,sanki daha iyi olurdu.
  Cevapla
 • Mehmet taştan 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu filmde oynamak isterdim.emekli wmniyetciyim.
  Cevapla
 • lazoğlu samsunlu 2 hafta önce Şikayet Et
  Kardeşim biz polisiye dizisi çekemiyoruz yatırım Yok Asker filmleri yavaş yavaş çekmeyi düzeltiyoruz
  Cevapla
 • evet 2 hafta önce Şikayet Et
  asker dizisi dediniz şimdide polis dizisi oldu :D
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Yunanistan: Türkiye bizi Meriç'ten geçirtmez
Erdoğan yerli helikopterin ismini açıkladı