Payitaht Abdülhamid 64.bölüm fragmanı! Tatar, hayatını kaybedecek mi?

Payitaht Abdülhamid 63.bölümde; Osmanlı Devletini, mahkeme önünde diplomasiyle veya harp meydanında kılıçla çözülecek bir mesele karşıladı. Payitaht Abdülhamid son bölümde; Fuat, dostu dosta kırdırmak hedefiyle tertip hazırlayarak planını ince ince işlemeye başladı. İşte, Payitaht Abdülhamid 64.bölüm fragmanı geldi.

GİRİŞ 07.12.2018 20:01 GÜNCELLEME 07.12.2018 20:01
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

TRT 1 ekranlarının kaliteli yapımlarından Payitaht Abdülhamid 63.bölümde; Berlin Anlaşmasının kazanımlarını kaybetmek Osmanlı Devleti'nin zor bir vaziyete düşmesine neden olacaktır. Dış güçlerin hünkarına mahçup duruma düşürmeye uğraşması üzerine, buna tahammül edemeyen Halil Halid ortaya atılan iftirayı temize çıkararak aklanabilmek için gizlice savaş başlattı. Osmanlı Devleti, devletler hukukunu alakadar eden ciddi bir mesele karşısında büyük bir çıkmaza sürüklendi, bu mesele ya mahkeme önünde diplomasiyle ya da harp meydanında kılıçla çözülebilecekti. Bidar ise Şivenaz'ın foyasını meydana çıkarmak amacıyla tuzak kurarken, Fuat ise Abdülhamid'i devirmek emeliyle arkasından tertip hazırlayarak planını ince ince işlemeye koyulmasının ardından Payitaht Abdülhamid 64.bölüm fragmanının bir an evvel yayınlanması bekleniyor. Peki, Abdülhamid'in bir tarafta devleti diğer taraftan ise en yakınları arasında tercih yapmak mecburiyetinde bırakılmasının ardından Payitaht Abdülhamid 64.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 64.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yönetmenliğini genç ve ödüllü bir yönetmen Emre Konuk'un üstlendiği TRT 1’de her Cuma akşamı ekrana taşınan Payitaht Abdülhamid 64.bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 64.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunda; Bülent İnal, Saygın Soysal, Hakan Boyav, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Can Sipahi, Ezgi Eyüboğlu, Selen Öztürk ve Gözde Kaya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Payitaht Abdülhamid 64.bölümüyle 7 Aralık Cuma tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

payitaht abdülhamid 64.bölüm fragmanı

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Payitaht Abdülhamid son bölümde; Abdülhamid büyük bir çıkmaza düşmüştür. Bir tarafta evladı ve en iyi hafiyesi, diğer tarafta devleti… Vambery şehzadeyi kurtarmak için harekete geçerken kendisini bekleyen ölümcül tehlikenin farkında değildir. Halil Halid ise kendisine atılan iftirayı temizlemek için Abdülhamid’den bağımsız hareket edecektir.

Fuat işini şansa bırakmayıp büyük bir tuzak hazırlarken, öte yandan Bidar, Şivenaz’ın gerçek yüzünü ortaya çıkartmak için bir oyun hazırlar. Bu arada Şivenaz’ın aradığı fırsatı Abdülkadir ayağına getirir. Yaptığı tertip Abdülkadir ve Naime’yi kahredecektir. Bidar’ın oyunu Şivenaz’ın gerçek yüzünü ortaya çıkaracak mı? Sarayın koridorlarında dolaşan zehir, kimin hayatına kast edecek? Halil Halid ve adamları kendilerine kurulan tuzağa düşecek mi? Abdülhamid devleti için Mehmet Selim ve Halil Halid’i feda edecek mi?

YORUMLAR 1
  • Veli çokbilmiş 5 ay önce Şikayet Et
    Bu sadece bir dizi. Ama gerçekte de bunların büyük bölümü yaşandı. Şimdi diziyi bile izlemeye dayanamıyorsun, nasıl bu kadar hainlik yapılır, her üst düzey kişi, devleti ben daha iyi yönetirim diye ortaya çıkıyor ama hırsı, aç gözlülüğü ve makam sevdası gözlerini kör ediyor. Sonra da cehenneme odun olarak gidiyorlar. Ne diyelim. Rabbim bizleri o tür hain düşüncelerden korusun.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Hasan Şaş'tan küfür, tehdit, saldırı!
Uzmanlar açıkladı! O projeyle istihdam rekoru kırarız