Çarpışma 9.bölüm 2.fragmanında Veli, saldırı planını hayata geçiriyor!

Çarpışma 8.son bölümde; Zeynep, bir yandan evladına tekrardan kavuşmanın mutluluğunu iliklerine kadar hissederken, diğer yandan annesini arayan Kadir'in yaralarını sarmaya başladı. Öte yandan Veli, Kadir'in mutluluğuna gölge düşürmek için annesi üzerinden plan yaparak tehlike saçtı. Çarpışma 9.bölüm fragmanı ekranda!

GİRİŞ 07.02.2019 16:15 GÜNCELLEME 07.02.2019 16:15

31 Ocak Perşembe tarihinde Show TV ekranlarında yayınlanan Çarpışma 8.son bölümde; Zeynep'in uzun ve zorlu geçen uğraşlar sonucunda yeniden kızına kavuşmasıyla beraber acı ve gözyaşları son bularak derin bir nefes aldı. Çarpışma son bölümde; Veli, Kadir'in acılar içinde kıvranması ve ona ağır bir darbe indirerek yerle bir olması için bu sefer annesini kullanarak yeni planını hayata geçirdi. Kadir hem Zeynep hem de Cemre ve Kerem'le beraber güçlerini birleştirerek şimdiden sonra yaşayabilecekleri her türlü güçlük karşısında birbirine sıkı sıkıya kenetlendiler. Bilhassa Kadir ve Zeynep'in el ele verip Veli'nin uygulamaya alacağı hain planlara göğüs germelerinin ve her ne kadar can evinden vurmaya çalışsa da Veli'ye gövde gösterisi başlatmalarının ardından Çarpışma 9.bölüm fragmanı bekleniyor. Demir'in Veli'yle birlikte ortaklık kurmasının ve Kerem'in annesinin canına kıyma emrini vermesinin akabinde Çarpışma 9.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

ÇARPIŞMA 9.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Show TV ekranlarının büyük bir çıkış yakalayan ve en çok konuşulan dizi projeleri arasına girmeyi başaran Çarpışma 9.bölüm fragmanı yayınlandı...

 

 

 

 

ÇARPIŞMA 9.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Onur Saylak gibi isimlerin paylaştığı Çarpışma 9.bölümü ile 7 Şubat Perşembe günü Show TV ekranlarında olacak.

ÇARPIŞMA 8.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çarpışma son bölümde;  Veli’nin hastaneden kaçırılması, Kadir’in annesini bulma umutlarını törpülemiştir. Kadir annesiyle ilgili, içini sadece Zeynep’e döker. Zeynep, Kadir’i tekrar ayağa kaldırmak için onu cesaretlendirir. Kadir’le Zeynep arasındaki mesafeler yavaş yavaş kısalmaya başlarken, Cemre ile Kerem arasındaki çekimin gücü de her geçen gün artmaktadır. Aile olmanın verdiği mutluluk ise, hepsinin yüzüne tebessüm olarak yansımıştır. Canını yakanların, canını yakmaya kararlı olan Veli ise ilk hamlesini yapar.

Adalı’ya telefonla ulaşır ve annesi ile ilgili sarf ettiği sözlerle Kadir’i en hassas olduğu yerden vurur. Kadir, Veli’nin artık eskisinden çok daha tehlikeli olacağının farkındadır ve herkesi uyarır. Veli, Demir’le de işbirliği yapar ve adamlarına Yakup ile Meral’i kaçırmaları talimatını verir. Cemre’nin sabırsızlıkla beklediği gün gelmiştir. Demir ve Belma’yla yüz yüze, söz söze hesaplaşır. Adalı’da, bir yandan Veli’nin diğer yandan da emniyetteki köstebeğin peşindedir. İyiden iyiye bilenen Veli’nin hedefinde artık sadece Kadir ve Zeynep değil, Cemre ve Kerem de vardır. Veli, kurduğu plan ile Adalı’ya, Zeynep’e, Cemre’ye ve Kerem’e hayatları, aileleri ve sevdikleri üzerinden şimdiye kadar hiç görülmediği kadar ağır ve acımasız şekilde saldıracaktır.