Söz 70.bölüm fragmanı geldi: ''Deşifre olursan, bu iş burada biter!''

Söz 69.son bölümde; Tim, Sami'nin izini sürerek onu yakalamak için operasyon düzenlerken, Sami ise yurt dışına kaçış planlarını uygulamaya başlar. Söz son bölümde; Karabatak'la uzun bir aradan sonra ilk defa yüz yüze gelen Nazlı, bir anda yok olması üzerine onu her yerde aramaya koyuldu. Söz 70.bölüm fragmanı geldi.

GİRİŞ 15.02.2019 14:36 GÜNCELLEME 15.02.2019 14:36

Star TV ekranlarında 11 Şubat Pazartesi tarihinde yayınlanan Söz 69.son bölümde; Aldığı derin yaralarla daha da güç kazanan Yavuz, Dragan'a saldırı pozisyonuna geçerek ona büyük bir darbe indirmek için son derece kararlı ve kendinden emin bir tavır ortaya koydu. Söz son bölümde; Nazlı'nın tesadüf eseri Karabatak'la karşı karşıya gelmesiyle nutku tutulup ne yapacağını bilemez hale gelirken, bir anda kaşla göz arasında yok olmasıyla beraber gördüklerini babasına da anlatmasıyla beraber Tim, yeniden Karabatak'ın peşine düşse de onun nerede olduğuna dair hiçbir delile ulaşılamamaktadır. Diğer taraftan hafızasını yitiren Karabatak'ın adamlar tarafından beyni zehirli bilgilerle yıkanarak tüm sevdiklerinin hayatını hiçe sayabilecek duruma getiriyor. Dragan'ı ele geçiren Yavuz, yumruklarını konuşturarak onu yere indirip canına kıymak üzereyken Kopuk'un müdahale etmesinin ardından Söz 70.bölüm fragmanı bekleniyor. Peki, Tim tarafından zor duruma düşürülen Sami ise onlardan köşe bucak kaçıp izini yok ettirmeye çalışmasının akabinde Söz 70.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

SÖZ 70.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star TV ekranlarının izlenme rekorları kıran iddialı ve kaliteli dizi projelerinden Söz 70.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

SÖZ 70.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunu Deniz Baysal, Tolga Sarıtaş ve Mehmet Özgür gibi başarılı ve yetenekli isimlerin üstlendiği Söz 70.bölümüyle 18 Şubat Pazartesi günü saat 20.00'de Star TV ekranlarında yayınlanacak.

SÖZ 69.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Söz son bölümde; Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir. 

Nazlı’nın Ateşle karşılaşmasının hemen ardından beklenmedik bir gelişme yaşanır. Ateş’in yaşadığına canlı tanık olan Nazlı bu durumu Erdem ve Tim’e anlatır fakat bütün aramalar yine sonuçsuz kalır. Ateş’e dair bir ipucuna sahip olduğunu düşünen Nazlı bu işin peşini bırakmamakta son derece kararlıdır.

Seda’nın yakalanmasının ardından Sami ile bağlantılı olduğuna dair şüpheler üzerine Tim harekete geçer ve Sami’nin izine ulaşabilmek için yoğun gayret gösterir. Sami ise güvenli bir yer olarak Samet’in evinde kendisini yurtdışına çıkaracak helikopteri beklemektedir. Tim’in ani operasyonu beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Ayrıca Yavuz ve Derya buluştukları restoranda onları bekleyen sürprizden habersizdirler. Linda’nın ansızın ortaya çıkışı bir anda tüm dengeleri değiştirecektir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Türkiye'ye yaptırım kararı alan Trump'ın asıl planı ortaya çıktı
Hangi il hangi boydan geliyor?