Kardeş Çocukları 18.bölüm fragmanı? Yeni sezon başlangıç tarihi (Kanal D)!

Kardeş Çocukları 17.son bölüm sezon finalinde; Umay'ın bitmek bilmeyen oyunlarına bir son vermek isteyen Ümran, en başından itibaren gizli tuttukları tüm gerçekleri Yıldırım'a açıklaması damga vurdu. Kardeş Çocukları son bölümde; Bütün gemileri yakan Reşat, Umay'ın işini kesinkes bitirebilmek için bitirici vuruşunu yapıp polis ekiplerine onun canına kıydığının itirafını gerçekleştirdi. Kardeş Çocukları 18.bölüm fragmanı paylaşıldı mı?

GİRİŞ 16.06.2019 14:36 GÜNCELLEME 16.06.2019 14:37

Star TV ekranlarında 26 Mayıs Pazar tarihinde sezon finali olarak yayınlanan Kardeş Çocukları 17.son bölümde; Yerinde durmak nedir bilmeyen Umay en sonunda kendi kazdığı kuyuya düşerken, Savaş ise artık önlenemez şekilde tamamen kontrolünden çıkarak onu güç duruma düşürecek eylemlerde bulunmaya başladı. Kardeş Çocukları son bölümde; Yıldırım, Umay'ın söylediği büyük yalana inanıp kendi oğlu zannettiği Savaş'la arasında giderek yakınlık ve bağ kurmaya başlarken, Ümran ise onun bu oyunun kurbanı olmasına daha fazla göz yummak istemediği için şimdiye kadar sır gibi sakladıkları bütün gerçekleri açıkladı. Reşat, hakkından geldiğini sanıp zafer naraları atan Umay'ın fişini çekerek acı bir şekilde sonunu hazırlamak uğrunda katil olmayı bile göze alıp ölümcül oyununu hayata geçirirken, Ümran ise gerçekleri tek tek dile getirdiği mektubu yazarak hem Yıldırım'a hem de Umay'a veda edeceği esnada korkunç bir olaya tanıklık etmesinin ardından Kardeş Çocukları 18.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeş Çocukları son bölümde;  Yıldırım, Savaş'la birlikte olduğu sırada kimliği belirsiz kişiler tarafından bir anda silahlı saldırıya uğrayarak kurşunlanırken, hayatını kaybedip kaybetmeyeceği konusu ise yeni sezonda netlik kazanacak. Diğer taraftan Kardeş Çocukları 18.bölüm fragmanı öncesi sezon finalinde çarpıcı bir detay ise; Umay'ı mağlup duruma düşüren Reşat, göğsünü gere gere polis ekiplerini arayıp eşinin canına kıydığının itirafında bulunurken, Umay'ın gerçekten yaşamını yitirip yitirmeyeceği de yeni sezonda kesinliğe kavuşacak.

 

 

KARDEŞ ÇOCUKLARI 18.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu, senaryosunu ise Sırma Yanık'ın kaleme aldığı Gold Film imzasıyla Star TV ekranlarına taşınan Kardeş Çocukları 18.bölüm fragmanı sezon finalinin ardından şu an için henüz yayınlanmadı. Kardeş Çocukları yeni sezonun ise ne zaman yayınlanacağı şimdilik bilinmiyor, duyurulduğu takdirde haberimizde sizlere duyuracağız...

 

 

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜMDE SEZON FİNALİ NELER YAŞANDI?

Kardeş Çocukları son bölüm sezon finalinde; Savaş’ı görüp, bir kez daha Umay’ın oyununa geldiğini anlayan Ümran çılgına döner. Yıldırım’ın gözünü açmaya çalışır fakat hiç ummadığı bir tepki alır. Hayat’ın da devreye girmesiyle birlikte Umay’ın oyunu tamamen raydan çıkar. Savaş’ın, Umay’ın tüm ikazlarına rağmen Hayat’la tanışması, Umay için de sürpriz olan bir süreci başlatır.

Kurduğu oyunda erken fire veren Umay, Ümran’ı kontrol altında tutmak için yeni bir hamle yaparken, Ümran’ın ilk kez Umay’ın bile hesaplayamadığı planları vardır. Umay ve Ümran arasında kartlar yeniden dağıtılırken, arka arkaya aldığı ağır yenilgilerle bozguna uğramış olan Reşat, bu kez başladığı işi bitirmeye kararlıdır. Nasıl bir tehlike altında olduğundan habersiz olan Umay, yalanları ortaya çıkmasın diye daha önce hiç olmadığı kadar ileri giderken Ümran ise artık oyunu bozmaya hazırdır.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
18 Temmuz Günün Önemli Gelişmeleri
Türkiye'nin F-35 programından çıkarılması 600 milyon doları çöp etti