Yasak Elma 3.sezon ne zaman? Yeni sezon fragmanında işler tersine dönüyor!

Fox TV ekranlarında birbirini kovalayan olaylar zinciriyle dizi dünyasına farklı bir soluk kazandıran Yasak Elma hafızalara kazınan bir sezon finaline imza attı. Ardı arkası kesilmeyen sürprizleriyle ve büyük yankı uyandıran hikayesiyle reyting başarısını konuşturan Yasak Elma 3.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak? Yeni oyuncuların eklenmesiyle taze bir kan getirip dinamizm sağlayan Yasak Elma yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

GİRİŞ 18.06.2019 15:19 GÜNCELLEME 18.06.2019 15:19

Fox TV ekranlarında alışagelmişin dışında ve sınırları ortadan kaldıran olay örgüsüyle izleyici kitlesine bambaşka bir dizi deneyimi yaşatan Yasak Elma sezon finaliyle de yine en çok konuşulanlar tahtına yerleşmeyi başardı. Her ne kadar zaman zaman oyuncu kadrosundaki isimler arasında yaşanan tartışmalarıyla gündemi meşgul etse bile yine de önüne geçilemeyen yükselişinden asla taviz vermeyen Yasak Elma yeni sezon yayın tarihi de sıklıkla araştırılmaya başlandı. Yıldız'ın bu zamana kadar Halit sayesinde elde ettiği zenginliğin ellerinin arasının kayıp giderek beş parasız kalması ve Ender'in büyük bir nesne aracılığıyla kimliği belirsiz bir kişi tarafından darp edilerek kendini denizin serin sularında bulmasının sahne olmasıyla birlikte Yasak Elma 3.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak? Ender'i öldürme girişiminde bulunan ismin kim olduğu merak edilip diğer taraftan yapabileceklerinde hiçbir engel tanımayan Şahika'nın hazırlayacağı can alıcı yeni planların neler olacağı sabırsızlıkla beklenirken Yasak Elma yeni sezon fragmanı izleyici kitlesiyle buluştu.

Acun Ilıcalı'dan kendisine dair olay itiraf! Ses getiren öz eleştiri...

Demet Akalın'dan şaşırtan 'siyaset' itirafı! Kimse duyduklarına inanamadı

yasak elma 3.sezon ne zaman başlayacak

 

 

YASAK ELMA 3.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? YASAK ELMA YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği ve öykü & senaryosunda ise Zeynep Soyata ve Melis Civelik’in imzasını taşıyan ve MED Yapım farkıyla pazartesi akşamları ekranlardaki vazgeçilmez yerini Yasak Elma 3.sezon yayın tarihi için heyecanlı bekleyiş başladı. Yapımcılığında Fatih Aksoy’un yer aldığı ve uygulayıcı yapımcılığını ise Arzu Eğmir’in üstlendiği Yasak Elma 3.sezonun Eylül ayının sonlarına doğru ekran serüvenine devam etmesi tahmin ediliyor. Oyuncu kadrosunda; Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Barış Kılıç, Şafak Pekdemir ve Barış Aytaç gibi isimlerin bulunduğu Yasak Elma 3.sezonun tarih açısından ne zaman başlayacağı hususunda yapımcı bünyesinde şimdilik kesin ve net bir bilgi aktarılmadı. Halit’in tüm itibarını ve zenginliğini kaybettiği ve Yıldız’ın ise fakir yaşantısından kurtulup parasını ve gücünü konuşturduğu Yasak Elma yeni sezon fragmanı yayınlandı.

yasak elma yeni sezon fragmanı

YASAK ELMA YENİ SEZON FRAGMANI...

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Konya'da iki otomobil çarpıştı: 7 ölü
Türk diplomat Köse'yi şehit eden teröristler nerede yargılanacak?