Leke 9.bölüm fragmanında ağır sözler: Sen Belkıs'tan bile aşağılıkmışsın!

Leke 8.son bölümde; Cem, izlemiş olduğu görüntüler sayesinde Yasemin'e karşı büyük bir hata işlediğinin farkına varırken diğer yandan da Mehmet'in herkesin arkasından dümen çevirdiğini öğrendi. Leke son bölümde; Cem hem yanlışını telafi etmek hem de Yasemin'le evlenme hayali kurarken beklenmedik bir anda Arda'nın bilinmeyen gerçekleri açığa çıkarmasıyla olayların seyri değişmeye başladı. Leke 9.bölüm fragmanı ekranda!

GİRİŞ 14.06.2019 11:57 GÜNCELLEME 14.06.2019 11:57

Kanal D ekranlarında 12 Haziran Çarşamba tarihinde yayınlanan Leke 8.bölümde; Mehmet'in aslında bir hain olduğu ve herkesten gizlice büyük bir kumpas hazırladığı gün yüzüne çıkarken, Cem ise ortaya dökülen görüntülerle beraber Yasemin'in hiçbir suçunun olmadığını öğrendi. Leke son bölümde; Cem, yaptıklarından ötürü derin bir vicdan azabı çekerken onun kırılan kalbini onarabilmek ve eskisinden daha sağlam bir hale getirebilmek için akla karayı seçerken bundan böyle Yasemin'in geri adım atmaya hiç niyeti yoktur. Yasemin'le hayatını birleştirip mutlu bir yuva kurmak niyetinde olan Cem her şeyi açık açık konuşmak ve onu yeniden kazanabilmek adına görüşme ayarlarken, neden kendisine bu şekilde davrandığını ve güvensizliğinin nedenini paylaşmak istemesinin ardından Leke 9.bölüm fragmanı bekleniyor. Artık aralarında hiçbir sır kalmamasını ve bütün yaralarını konuşmak isteyen Cem, bu zamana kadar kimseye anlatamadığı gerçekleri konuşurken Arda'nın bir anda karşılarına geçip Yasemin'le ilgili bilinmeyen gerçekleri açığa çıkarmasının akabinde Leke 9.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Afili Aşk 2.bölüm fragmanı: O şeytansa ben cehennemin ta kendisiyim...

Kimse Bilmez 2.bölüm fragmanı çıktı mı? Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

 

 

LEKE 9.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Oyuncu kadrosunda; Melis Sezen, Mehmet Bozdağan, Burak Sevinç, Nail Kırmızıgül, Burak Sevinç, Selen Uçer ve Tolgaç Güleç gibi isimlerin bulunduğu Leke 9.bölüm fragmanı yayınlandı!

 

LEKE 9.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Şenol Sönmez'in üstlendiği, yapımcılığında Burak Sağyaşar ve Timur Avcı'nın yer aldığı ve senaryosunda Yıldız Tunç'un imzasını taşıyan Leke 9.bölümüyle tarihinde saat 20:00'da Kanal D ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak.

LEKE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Leke son bölümde; Arda, geçirdiği ağır ameliyat sonrası kendine gelir ancak yaşananları hatırlamaz. Cem ve Ferhan, Arda'nın başında bekler. Birkan, Arda'nın uyandığını öğrenir öğrenmez yanına gider. Cem, Birkan'ı etrafında dahil görmek istemez. Diğer taraftan Yasemin'in  Fischer'a attığı tokadın görüntüleri internete düşer. Yasemin, bu görüntüleri Serpil'in haber vermesiyle izler. Görüntüleri izleyen Cem, Yasemin'e karşı haksızlık yaptığı için kendisini affetmez. Yasemin’den özür dilemek isteyen Cem, ona ulaşamayınca bir mektup yazar. Yasemin, Cem’i affedecek mi? Serpil’le yüzleşen Cem, Mehmet’in büyük bir oyun oynadığına emin olur. Cem, elinde görüntülerle şirkete gider ve Mehmet'in karşısına geçip hesap sorar. Herkes Mehmet'in gerçek yüzünü öğrenir.

leke 9.bölüm fragmanı

Cevat komiser, Birkan’ı soruşturmaya devam eder. Bu sırada Şirin, Serpil’in kendisini sattığını anlatmak için karakola gider. Şirin’in ifadesini Cevat komiser alır. Birkan, Yasemin ve Şirin'i Cevat komiserin odasında görünce paniğe kapılır. Serpil yolun sonuna geldiğini düşünür ve telaşlar. Birkan ablasını ipin ucundan kurtarabilecek mi? Cem, Yasemin’e evlenme teklif etmeye karar verir. Yasemin’in görüşmeyi kabul ettiği gecede beklenmedik olaylar gelişir. Yasemin ve Cem'in arasında neler olacağı ise ikilinin yapacağı konuşmalara bağlıdır.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
TBMM 'özel gündemle' toplandı. İşte dikkat çeken anlar...
Unutulmayacak fotoğraflarla '15 Temmuz gecesi'